Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bekogelde doelman van Bochum heeft ziekenhuis verlaten

Bekogelde doelman van Bochum heeft ziekenhuis verlaten

BERLIJN (ANP) - Doelman Patrick Drewes heeft het ziekenhuis verlaten. De doelman van Vfl Bochum werd zaterdag in blessuretijd van het uitduel met Union Berlin (1-1) geraakt door een aansteker uit het publiek. De politie heeft een 27-jarige verdachte aangehouden.

Drewes werd in een ziekenhuis opgenomen omdat hij misselijk bleef en hoofdpijn had. Het is nog niet bekend wanneer hij weer mag trainen. De wedstrijd werd na het uitvallen van Drewes uitgespeeld. Volgens Bochum-directeur Ilja Kaenzig had het duel definitief gestaakt moeten worden. Hij vindt ook dat Union Berlin een reglementaire nederlaag opgelegd moet krijgen.

De spelers van beide ploegen leken het ook niet eens te zijn met de beslissing om door te voetballen. Zij speelden elkaar de bal toe in de resterende speeltijd.

Geen wissels

Bochum speelde in Berlijn vanaf de dertiende minuut met tien man na een rode kaart. De bezoekers hadden geen wissels meer op het moment dat Drewes werd geraakt. Aanvaller Philipp Hofmann maakte het duel af onder de lat.

Dani de Wit viel in de laatste minuut van de reguliere speeltijd in bij hekkensluiter Bochum, Myron Boadu bleef op de bank. Danilho Doekhi speelde de hele wedstrijd namens Union Berlin, de nummer 12 van de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

1 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

3 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

4 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

4 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

10 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

13 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden