Bekogelde doelman van Bochum heeft ziekenhuis verlaten
BERLIJN (ANP) - Doelman Patrick Drewes heeft het ziekenhuis verlaten. De doelman van Vfl Bochum werd zaterdag in blessuretijd van het uitduel met Union Berlin (1-1) geraakt door een aansteker uit het publiek. De politie heeft een 27-jarige verdachte aangehouden.
Drewes werd in een ziekenhuis opgenomen omdat hij misselijk bleef en hoofdpijn had. Het is nog niet bekend wanneer hij weer mag trainen. De wedstrijd werd na het uitvallen van Drewes uitgespeeld. Volgens Bochum-directeur Ilja Kaenzig had het duel definitief gestaakt moeten worden. Hij vindt ook dat Union Berlin een reglementaire nederlaag opgelegd moet krijgen.
De spelers van beide ploegen leken het ook niet eens te zijn met de beslissing om door te voetballen. Zij speelden elkaar de bal toe in de resterende speeltijd.
Geen wissels
Bochum speelde in Berlijn vanaf de dertiende minuut met tien man na een rode kaart. De bezoekers hadden geen wissels meer op het moment dat Drewes werd geraakt. Aanvaller Philipp Hofmann maakte het duel af onder de lat.
Dani de Wit viel in de laatste minuut van de reguliere speeltijd in bij hekkensluiter Bochum, Myron Boadu bleef op de bank. Danilho Doekhi speelde de hele wedstrijd namens Union Berlin, de nummer 12 van de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
7 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
7 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
9 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
10 uur geleden