Bekerwedstrijd tussen Arsenal en Liverpool uitgesteld om corona
LONDEN (ANP) - De League Cup-wedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdag is uitgesteld. Liverpool heeft te maken met personele problemen door een corona-uitbraak en diende een verzoek in om het duel later te mogen spelen.
Bij Liverpool testte ook assistent-trainer Pepijn Lijnders positief, in navolging van hoofdtrainer Jürgen Klopp en meerdere spelers. Liverpool heeft het trainingscomplex tijdelijk gesloten.
Arsenal en Liverpool zouden elkaar donderdag in Londen treffen in het kader van de halve finales van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De aftrap stond gepland voor 20.45 uur. De return stond al voor volgende week donderdag op het programma. Nu wordt de eerste wedstrijd op donderdag 13 januari op Anfield gespeeld en de return op 20 januari in het Emirates Stadium van Arsenal.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
3 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
4 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
4 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
5 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
15 uur geleden