Bekerwedstrijd Ajax tegen amateurs Hercules in stadion FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - De KNVB-bekerwedstrijd tussen Ajax en de amateurs van Hercules wordt volgende maand in het stadion van FC Utrecht, de Galgenwaard, gespeeld. Hercules, dat een thuiswedstrijd tegen de Amsterdammers lootte, is een partnerclub van de Utrechters.
"De thuishaven van de Utrechtse FC leent zich op meerdere vlakken beter voor het spelen van het bekerduel dat 's avonds wordt afgewerkt dan de thuisbasis van USV Hercules. FC Utrecht ontvangt de partnerclub met veel plezier aan het Herculesplein en wenst USV Hercules een succesvol bekerduel toe", meldt FC Utrecht op de website.
Hercules versloeg in de eerste ronde Scheveningen na strafschoppen, Ajax kwam in de openingsronde niet in actie.
Voor FC Utrecht staat in de tweede ronde een uitwedstrijd tegen Feyenoord op het programma.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
54 minuten geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
2 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
17 uur geleden