Bekerduel sc Heerenveen - Feyenoord afgelast vanwege slecht veld
HEERENVEEN (ANP) - De kwartfinale in de KNVB-beker tussen sc Heerenveen en Feyenoord gaat donderdag niet door. Het veld is woensdag afgekeurd door scheidsrechter Björn Kuipers en de KNVB. Vanwege de sneeuwval van afgelopen weekeinde en de vorst, is spelen onverantwoord.
Het duel is verplaatst naar volgende week woensdag 17 februari. De aftrap in het Abe Lenstra-stadion is dan om 18.45 uur. Voor Feyenoord is het de tweede wedstrijd op rij die niet doorgaat. Afgelopen zondag zou het elftal van coach Dick Advocaat tegen FC Groningen moeten voetballen.
Eerder werd de bekerwedstrijd tussen NEC en VVV-Venlo vanwege sneeuwval en een onbespeelbaar veld al afgelast. Die kwartfinale wordt ook volgende week woensdag ingehaald. In Nijmegen is de aftrap om 16.30 uur.
Vitesse plaatste zich dinsdag als eerste voor de halve finales van de KNVB-beker. De Arnhemmers wonnen met 1-0 bij Excelsior. De tweede kwartfinale gaat woensdag tussen Ajax en PSV.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
1 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
20 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
22 uur geleden