Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bekerduel sc Heerenveen - Feyenoord afgelast vanwege slecht veld

Bekerduel sc Heerenveen - Feyenoord afgelast vanwege slecht veld

HEERENVEEN (ANP) - De kwartfinale in de KNVB-beker tussen sc Heerenveen en Feyenoord gaat donderdag niet door. Het veld is woensdag afgekeurd door scheidsrechter Björn Kuipers en de KNVB. Vanwege de sneeuwval van afgelopen weekeinde en de vorst, is spelen onverantwoord.

Het duel is verplaatst naar volgende week woensdag 17 februari. De aftrap in het Abe Lenstra-stadion is dan om 18.45 uur. Voor Feyenoord is het de tweede wedstrijd op rij die niet doorgaat. Afgelopen zondag zou het elftal van coach Dick Advocaat tegen FC Groningen moeten voetballen.

Eerder werd de bekerwedstrijd tussen NEC en VVV-Venlo vanwege sneeuwval en een onbespeelbaar veld al afgelast. Die kwartfinale wordt ook volgende week woensdag ingehaald. In Nijmegen is de aftrap om 16.30 uur.

Vitesse plaatste zich dinsdag als eerste voor de halve finales van de KNVB-beker. De Arnhemmers wonnen met 1-0 bij Excelsior. De tweede kwartfinale gaat woensdag tussen Ajax en PSV.

Meer uit Voetbal

Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

19 minuten geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

21 minuten geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

22 minuten geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

3 uur geleden
Ajax speelt met speciale shirts voor Nouri Foundation

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.

3 uur geleden
Barcelona viert terugkeer in Camp Nou met ruime zege

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.

3 uur geleden
Liverpool gaat hard onderuit tegen Nottingham Forest (0-3)

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.

3 uur geleden