Bekerduel Fortuna-Feyenoord nog onzeker wegens dichte mist
SITTARD (ANP) - Het doorgaan van het duel tussen Fortuna Sittard en Feyenoord in de achtste finales van de KNVB-beker van dinsdagavond is nog onzeker wegens de dichte mist. Scheidsrechter Kevin Blom liet begin van de avond weten dat de wedstrijd die staat gepland voor 20.45 uur vooralsnog gespeeld kan worden. Bij een meetmoment om 19.00 uur zei Blom ook dat er gespeeld kan worden, maar dat hij nog twijfelt.
"Het verandert per minuut, Vooralsnog is dit prima. We hebben nog zicht en hopen dat we kunnen spelen, maar ik twijfel toch af en toe", zei de arbiter op FOX Sports. "Het KNMI zegt dat Sittard lager ligt en dat als de mist doorzet die ook blijft hangen."
Volgens de arbiter moet ook rekening gehouden worden met de mensen die naar het stadion moeten reizen en met de mensen die de wedstrijd op tv willen zien. "Dat is voor mij ook een belangrijke overweging", aldus Blom.
Om 19.45 uur volgt een definitief besluit.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
11 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
15 uur geleden