Bekerduel Fortuna-Feyenoord nog onzeker wegens dichte mist
SITTARD (ANP) - Het doorgaan van het duel tussen Fortuna Sittard en Feyenoord in de achtste finales van de KNVB-beker van dinsdagavond is nog onzeker wegens de dichte mist. Scheidsrechter Kevin Blom liet begin van de avond weten dat de wedstrijd die staat gepland voor 20.45 uur vooralsnog gespeeld kan worden. Bij een meetmoment om 19.00 uur zei Blom ook dat er gespeeld kan worden, maar dat hij nog twijfelt.
"Het verandert per minuut, Vooralsnog is dit prima. We hebben nog zicht en hopen dat we kunnen spelen, maar ik twijfel toch af en toe", zei de arbiter op FOX Sports. "Het KNMI zegt dat Sittard lager ligt en dat als de mist doorzet die ook blijft hangen."
Volgens de arbiter moet ook rekening gehouden worden met de mensen die naar het stadion moeten reizen en met de mensen die de wedstrijd op tv willen zien. "Dat is voor mij ook een belangrijke overweging", aldus Blom.
Om 19.45 uur volgt een definitief besluit.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
1 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
6 uur geledenDOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.
7 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.
8 uur geleden