Bekerduel Fortuna-Feyenoord nog onzeker wegens dichte mist
SITTARD (ANP) - Het doorgaan van het duel tussen Fortuna Sittard en Feyenoord in de achtste finales van de KNVB-beker van dinsdagavond is nog onzeker wegens de dichte mist. Scheidsrechter Kevin Blom liet begin van de avond weten dat de wedstrijd die staat gepland voor 20.45 uur vooralsnog gespeeld kan worden. Bij een meetmoment om 19.00 uur zei Blom ook dat er gespeeld kan worden, maar dat hij nog twijfelt.
"Het verandert per minuut, Vooralsnog is dit prima. We hebben nog zicht en hopen dat we kunnen spelen, maar ik twijfel toch af en toe", zei de arbiter op FOX Sports. "Het KNMI zegt dat Sittard lager ligt en dat als de mist doorzet die ook blijft hangen."
Volgens de arbiter moet ook rekening gehouden worden met de mensen die naar het stadion moeten reizen en met de mensen die de wedstrijd op tv willen zien. "Dat is voor mij ook een belangrijke overweging", aldus Blom.
Om 19.45 uur volgt een definitief besluit.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
19 uur geleden