Bekerduel Fortuna-Feyenoord nog onzeker wegens dichte mist
SITTARD (ANP) - Het doorgaan van het duel tussen Fortuna Sittard en Feyenoord in de achtste finales van de KNVB-beker van dinsdagavond is nog onzeker wegens de dichte mist. Scheidsrechter Kevin Blom liet begin van de avond weten dat de wedstrijd die staat gepland voor 20.45 uur vooralsnog gespeeld kan worden. Bij een meetmoment om 19.00 uur zei Blom ook dat er gespeeld kan worden, maar dat hij nog twijfelt.
"Het verandert per minuut, Vooralsnog is dit prima. We hebben nog zicht en hopen dat we kunnen spelen, maar ik twijfel toch af en toe", zei de arbiter op FOX Sports. "Het KNMI zegt dat Sittard lager ligt en dat als de mist doorzet die ook blijft hangen."
Volgens de arbiter moet ook rekening gehouden worden met de mensen die naar het stadion moeten reizen en met de mensen die de wedstrijd op tv willen zien. "Dat is voor mij ook een belangrijke overweging", aldus Blom.
Om 19.45 uur volgt een definitief besluit.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
1 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
3 uur geleden