Beker: NEC - VVV woensdag afgelast, Ajax - PSV vervroegd
ZEIST (ANP) - De bekerwedstrijd van woensdag tussen NEC en VVV-Venlo is wegens het winterse weer afgelast. Verder heeft de KNVB na overleg met betrokkenen besloten de bekerontmoeting Ajax - PSV op dezelfde avond te vervroegen naar 20.00 uur.
NEC - VVV-Venlo kan niet worden gespeeld omdat er vanwege de nog steeds aanhoudende sneeuwval en vorst onvoldoende tijd is om het veld van Stadion De Goffert, dat niet over veldverwarming beschikt, speelklaar te krijgen. Vanwege de voortgang van het bekertoernooi, is het volgens de KNVB noodzakelijk dat het duel uiterlijk volgende week woensdag wordt ingehaald.
VVV meldt al dat de wedstrijd daarom wordt verplaatst naar woensdag 17 februari en dat aanvangstijdstip en speelaccommodatie door de KNVB in overleg met clubs en zendgemachtigde ESPN nader worden afgestemd.
De wedstrijd tussen Excelsior en Vitesse van dinsdag gaat vooralsnog gewoon door. Voor donderdag staat nog sc Heerenveen - Feyenoord op het programma.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
15 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
15 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
59 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geleden