Bekende zaakwaarnemer Raiola 'vecht voor zijn leven'
MONACO (ANP) - Mino Raiola heeft op Twitter van zich laten horen. De bekende makelaar van veel topvoetballers reageerde op berichten in veel Italiaanse media dat hij overleden zou zijn. "Kennelijk kan ik gereanimeerd worden", staat onder meer in de tweet.
De 54-jarige Raiola is al een tijdje ernstig ziek. Dokter Alberto Zangrillo van een ziekenhuis in Milaan bevestigt aan Italiaanse media dat de zaakwaarnemer vecht voor zijn leven. "Maar ik ben verontwaardigd over de berichten van journalisten die speculeren over zijn leven."
Ook José Fortes Rodriguez, een assistent van Raiola in Nederland, zegt dat de bekende zaakwaarnemer nog in leven is. "Hij ligt slecht, maar is niet overleden", laat hij aan verschillende media weten.
Zlatan Ibrahimovic
Raiola is zaakwaarnemer van bekende voetballers als Zlatan Ibrahimovic, Erling Haaland, Paul Pogba, Matthijs de Ligt en andere Nederlandse internationals als Denzel Dumfries, Donyell Malen, Ryan Gravenberch en Owen Wijndal. Ook behartigt hij de belangen van Ajacieden Noussair Mazraoui en Brian Brobbey. Justin Kluivert, Calvin Strengs Myron Boadu hebben zich ook bij hem aangesloten. Hij wordt al jaren gezien als een van de meest invloedrijke spelersmakelaars ter wereld.
Raiola werd geboren in Italië maar groeide op in Haarlem, waar zijn ouders een restaurant begonnen. Hij begon zijn loopbaan als zaakwaarnemer bij Sport Promotions, het bedrijf van voetbalmakelaar Rob Jansen. Na een tijd voor Jansen gewerkt te hebben, besloot Raiola voor zichzelf aan de slag te gaan.
De eerste grote transfer die Raiola verrichte, was die van Pavel Nedved van Sparta Praag naar Lazio, in 1996. In de 26 jaren die daarna volgden was Raiola betrokken bij de grootste transfers. Hij transfereerde Ibrahimovic in 2004 van Ajax naar Juventus en staat de Zweed nog steeds bij. Ook Mario Balotelli, Marco Verratti, Gianluigi Donnarumma en Moise Kean behoren tot zijn cliënten.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - André Cats, directeur topsport van sportkoepel NOC*NSF, hoopt na de meest succesvolle Winterspelen ooit voor Nederland op "een steun in de rug". Dat zei hij op de slotdag in Milaan, waar TeamNL tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles behaalde.
32 minuten geledenMILAAN (ANP) - Chef de mission Carl Verheijen keek zondag met een meer dan tevreden gevoel terug op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. "Dit waren onze beste Spelen ooit", zei hij over de prestaties van de sporters van TeamNL.
35 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Atleet Timme Koster wil gaan onderzoeken hoe hij ook in de toekomst het hordelopen met het bobsleeën kan combineren. De 23-jarige Noord-Hollander sloot afgelopen zomer aan bij het bobsleeteam van voormalig hordeloper Dave Wesselink en maakte in de afgelopen week meteen zijn debuut op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Jonas Phijffers heeft in Apeldoorn het Nederlands record op de 400 meter indoor verbeterd. De 22-jarige atleet klokte een tijd van 45,35. Phijffers had begin februari in het Tsjechische Ostrava het record van Liemarvin Bonevacia uit 2022 al geëvenaard met een tijd van 45,48.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland eindigt de Olympische Spelen in Milaan op de derde plaats in het medailleklassement. Met nog twee van de 116 onderdelen te gaan, kan het team van chef de mission Carl Verheijen niet meer worden gepasseerd.
1 uur geledenABU DHABI (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro van UAE Team Emirates heeft de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten op zijn naam geschreven. De leidende positie van de 22-jarige Mexicaan kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek won de slotrit over 149 kilometer na een massasprint in Abu Dhabi.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Een groot deel van de Nederlandse sporters die heeft meegedaan aan de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo gaat naar de sluitingsceremonie. Sportkoepel NOC*NSF laat weten dat 26 van de 38 atleten naar de historische Arena di Verona gaan, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers. De openingsceremonie werd ook bezocht door 26 atleten van TeamNL.
1 uur geleden