Beginnend trainer Simons verruilt Club Brugge voor Zulte Waregem
WAREGEM (ANP) - De Belgische oud-voetballer Timmy Simons verlaat Club Brugge. De 43-jarige Simons wordt assistent van hoofdtrainer Francky Dury bij Zulte Waregem. "Het is voor mij een geweldige stap in mijn trainerscarrière, ik hoop hier veel te mogen leren en 'Essevee' sterker te maken", zegt Simons, die in zijn lange carrière meer dan duizend wedstrijden speelde.
Het grootste deel daarvan deed hij in dienst van Club Brugge, de ploeg waarbij hij in 2018 zijn loopbaan beëindigde. De 94-voudig international van de 'Rode Duivels' ging toen verder als assistent van de toenmalige hoofdtrainer Ivan Leko. Vorig jarig werd hij trainer van de Onder 16 bij Club Brugge.
"Ik kreeg een mooi aanbod van Zulte Waregem waar ik nu graag op inga, om verdere ervaring op te doen. Ik hoop ooit bij 'Club' te kunnen terugkeren als (hoofd)trainer, dat blijft mijn ambitie", aldus Simons, die tussen 2005 en 2010 met PSV drie landstitels veroverde. In dienst van Club Brugge werd de middenvelder vier keer kampioen.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
7 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
8 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
16 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden