Begeerde Henderson geen aanvoerder van Ajax tegen Galatasaray
AMSTERDAM (ANP) - Remko Pasveer is de aanvoerder van Ajax in de thuiswedstrijd tegen Galatasaray. De doelman heeft de band overgenomen van Jordan Henderson.
Een woordvoerder van Ajax kan niet vertellen waarom Pasveer de aanvoerdersband draagt. De club uit Amsterdam heeft voor de wedstrijd aan de UEFA opgegeven dat Henderson als aanvoerder zal optreden.
De 34-jarige Henderson staat in de belangstelling van AS Monaco, dat hem nog deze transferperiode wil overnemen. Ajax wil vooralsnog niet meewerken aan een snel vertrek van de aanvoerder die nog tot medio volgend jaar bij de club uit Amsterdam onder contract staat.
Volgens verschillende media heeft Henderson zijn zinnen op een transfer gezet. Maar trainer Francesco Farioli heeft zijn ervaren middenvelder gewoon opgesteld tegen de koploper van Turkije.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
11 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden