Beerensteyn hoopt dat arrogante VS leren van WK-uitschakeling
WELLINGTON (ANP) - Lineth Beerensteyn hoopt dat de Verenigde Staten er iets van leren dat ze zijn uitgeschakeld op het WK voetbal in Nieuw-Zeeland en Australië. "Vanaf de start van het toernooi hadden ze een grote mond en spraken ze al over de finale. Je moet het eerst wel op veld laten zien", zei Beerensteyn donderdag. Ze deed de uitspraken in een persconferentie waarin werd vooruitgeblikt op de kwartfinale tegen Spanje vrijdag (03.00 uur Nederlandse tijd).
"Toen ik hoorde dat ze eruit lagen, dacht ik: ja, doei", aldus de 26-jarige spits van Juventus over de uitschakeling van de VS. Oranje eindigde boven de Verenigde Staten in de groep. De titelverdediger werd vervolgens in de achtste finale verslagen door Zweden. "Voor mij was dat een opluchting", vertelde Beerensteyn.
Beerensteyn, die met Oranje in de groepsfase gelijkspeelde (1-1) tegen de Amerikanen, heeft ook nog een advies voor de ploeg. "Begin niet te praten over iets dat nog ver weg is. Ik wil echter niet beledigend overkomen, want heb nog wel respect voor het team."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
21 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden