Beerensteyn hoopt dat arrogante VS leren van WK-uitschakeling
WELLINGTON (ANP) - Lineth Beerensteyn hoopt dat de Verenigde Staten er iets van leren dat ze zijn uitgeschakeld op het WK voetbal in Nieuw-Zeeland en Australië. "Vanaf de start van het toernooi hadden ze een grote mond en spraken ze al over de finale. Je moet het eerst wel op veld laten zien", zei Beerensteyn donderdag. Ze deed de uitspraken in een persconferentie waarin werd vooruitgeblikt op de kwartfinale tegen Spanje vrijdag (03.00 uur Nederlandse tijd).
"Toen ik hoorde dat ze eruit lagen, dacht ik: ja, doei", aldus de 26-jarige spits van Juventus over de uitschakeling van de VS. Oranje eindigde boven de Verenigde Staten in de groep. De titelverdediger werd vervolgens in de achtste finale verslagen door Zweden. "Voor mij was dat een opluchting", vertelde Beerensteyn.
Beerensteyn, die met Oranje in de groepsfase gelijkspeelde (1-1) tegen de Amerikanen, heeft ook nog een advies voor de ploeg. "Begin niet te praten over iets dat nog ver weg is. Ik wil echter niet beledigend overkomen, want heb nog wel respect voor het team."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden