Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beerensteyn had niet verwacht dat schot doelpunt zou opleveren

Beerensteyn had niet verwacht dat schot doelpunt zou opleveren

SYDNEY (ANP) - Lineth Beerensteyn had zelf ook niet verwacht dat haar schot op het doel de 2-0 voor Oranje zou betekenen. In de 68e minuut van de achtste finale tegen Zuid-Afrika schoot ze met links van ver door het midden. "Toen die bal van mijn voet ging dacht ik uhm, ja. Toen ik het moment zag, dacht ik: oh dank je." De Zuid-Afrikaanse keepster liet de bal door haar handen glippen en deze verdween in het doel. Beerensteyn richtte haar blik naar boven. "Zo vier ik de goals."

In de eerste WK-wedstrijd tegen Portugal raakte Beerensteyn geblesseerd, vervolgens speelde ze tegen de VS (1-1) en Vietnam (7-0) niet mee. Tegen Zuid-Afrika ging het met haar enkel, die eerder verrekt was, weer goed. "Ik kan nog steeds aardig rennen, zoals ik dat altijd deed. Eigenlijk dacht ik er al helemaal niet meer aan."

Terugblikkend moet Beerensteyn wel concluderen dat Oranje geen goede eerste helft speelde. "Iedereen was ontevreden. We spraken in de rust over een paar dingen en gingen vol goede moed de tweede helft in. We kregen de wedstrijd onder controle, gingen weer vooruit voetballen en creëerden daardoor kansen."

Door haar doelpunt kwam Oranje op een 2-0-voorsprong. "Dan weet je dat de wedstrijd zo goed als gespeeld is. Er kwam ook ruimte voor een 3-0 of 4-0, die mogelijkheden zaten er zeker in." Beerensteyn maakte in de tweede helft nog een doelpunt, maar dat bleek buitenspel.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

10 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

10 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

11 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

12 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

12 uur geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

13 uur geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

14 uur geleden