Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne

Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Bedroefde fans verzamelden zich na het overlijden van Liam Payne (31) bij het hotel in Buenos Aires waar de zanger woensdag overleed. Op beelden is te zien hoe fans elkaar huilend in de armen vallen en kaarsjes aansteken bij het hotel in de wijk Palermo.

Het lichaam van Payne is naar een mortuarium gebracht. Toen het busje met daarin het lichaam wegreed, stonden er tientallen fans voor het hotel. Ze omhelsden elkaar, huilden en applaudisseerden toen de zanger werd afgevoerd.

Payne werd naar verluidt op de binnenplaats van zijn hotel gevonden. Volgens de politie is hij van het balkon van zijn kamer op de derde verdieping gevallen. Het is nog niet duidelijk of de zanger is gesprongen of dat er sprake is van een ongeluk.

Problemen

De politie was al naar het hotel gegaan omdat er melding was gemaakt van een agressieve man. De hotelmanager zegt dat hij een "hard geluid" hoorde aan de achterkant van het hotel. Toen de politie arriveerde, ontdekten ze dat een man over het balkon van zijn kamer was gevallen, aldus de verklaring.

Enkele jaren geleden werd bekend dat de voormalige One Direction-zanger worstelde met alcohol- en drugsproblemen. Ook zou hij suïcidale gedachten hebben gehad.

Meer uit Buitenland

Houthi's eisen verantwoordelijkheid op voor raketaanval op Israël

SANAA (ANP/RTR/AFP/DPA) - De Jemenitische Houthi's hebben voor het eerst sinds het begin van de oorlog in het Midden-Oosten de verantwoordelijkheid opgeëist voor een raketaanval op Israël. De groep liet weten dat de operaties doorgaan tot de "agressie" op alle fronten wordt beëindigd.

1 uur geleden
Thailand: akkoord met Iran over doorgang olietankers

BANGKOK (ANP/AFP) - Thailand heeft een overeenkomst met Iran bereikt over de doorgang van Thaise olietankers door de Straat van Hormuz. Dat maakte de premier van Thailand zaterdagochtend bekend.

2 uur geleden
Bonaire vraagt 'snelle hulp' van Nederland om stijgende prijzen

KRALENDIJK (ANP) - Het Bestuurscollege (BC) van Bonaire vraagt de Nederlandse regering om snel in te grijpen. Door onrust in het Midden-Oosten en problemen in de scheepvaart worden vrachtkosten steeds hoger. Daardoor dreigen boodschappen en brandstof op Bonaire veel te duur te worden en wordt het voor veel inwoners steeds moeilijker om rond te komen, aldus de overheid van de bijzondere gemeente in het Caribisch gebied.

4 uur geleden
Amerikaanse militairen gewond bij aanval op basis Saudi-Arabië

AL-KHARJ (ANP/RTR/DPA) - Bij een Iraanse aanval op luchtmachtbasis Prince Sultan in Saudi-Arabië zijn twaalf Amerikaanse militairen gewond geraakt. Twee van hen zijn er ernstig aan toe, melden Amerikaanse autoriteiten.

5 uur geleden
Witkoff: VS hoopvol over gesprekken met Iran deze week

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten denken dat er deze week gesprekken gaan plaatsvinden met Iran om een eind te maken aan de oorlog. Dat heeft de speciale gezant Steve Witkoff gezegd op een bijeenkomst in Miami. "We zijn er zeker hoopvol over."

11 uur geleden
Houthi's dreigen zich te mengen in Iranoorlog

SANAA (ANP/RTR/AFP) - De Houthi's zeggen klaar te zijn zich te mengen in de oorlog in het Midden-Oosten als bondgenoten van de VS en Israël zich mengen in de strijd tegen Iran. Dat meldt de door Iran gesteunde groepering op de Jemenitische staatstelevisie.

11 uur geleden
Iran zweert wraak voor aanvallen op kern- en staalindustrie

TEHERAN (ANP/AFP/RTR) - Teheran zweert Israëlische aanvallen op Iran van eerder op vrijdag te vergelden. Die aanvallen tegen onder meer energievoorzieningen en de Iraanse staalindustrie, zo schrijft buitenlandminister Abbas Araghchi op X, zijn in strijd met Amerikaanse beloften aan Iran.

12 uur geleden