Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Bedroefde fans verzamelden zich na het overlijden van Liam Payne (31) bij het hotel in Buenos Aires waar de zanger woensdag overleed. Op beelden is te zien hoe fans elkaar huilend in de armen vallen en kaarsjes aansteken bij het hotel in de wijk Palermo.
Het lichaam van Payne is naar een mortuarium gebracht. Toen het busje met daarin het lichaam wegreed, stonden er tientallen fans voor het hotel. Ze omhelsden elkaar, huilden en applaudisseerden toen de zanger werd afgevoerd.
Payne werd naar verluidt op de binnenplaats van zijn hotel gevonden. Volgens de politie is hij van het balkon van zijn kamer op de derde verdieping gevallen. Het is nog niet duidelijk of de zanger is gesprongen of dat er sprake is van een ongeluk.
Problemen
De politie was al naar het hotel gegaan omdat er melding was gemaakt van een agressieve man. De hotelmanager zegt dat hij een "hard geluid" hoorde aan de achterkant van het hotel. Toen de politie arriveerde, ontdekten ze dat een man over het balkon van zijn kamer was gevallen, aldus de verklaring.
Enkele jaren geleden werd bekend dat de voormalige One Direction-zanger worstelde met alcohol- en drugsproblemen. Ook zou hij suïcidale gedachten hebben gehad.
Meer uit Buitenland
MAKASSAR (ANP) - De Indonesische autoriteiten hebben wrakstukken gevonden van het vliegtuig dat vermist raakte in de provincie Zuid-Sulawesi. Naar de elf inzittenden wordt nog gezocht.
2 uur geledenBERLIJN (ANP) - Meer dan vijftig mensen zijn zaterdag gewond geraakt bij confrontaties tussen supporters en de politie voorafgaand aan de voetbalwedstrijd in de Duitse tweede divisie tussen Hertha BSC en koploper Schalke 04.
4 uur geledenWENEN (ANP) - Door een lawine in Oostenrijk zijn drie Tsjechische skiërs om het leven gekomen, meldt de politie. Het totale dodental door lawines in de Oostenrijkse Alpen zaterdag komt daarmee op acht. Eerder op de dag vielen al vijf doden bij twee afzonderlijke incidenten in de regio Pongau, ten zuiden van Salzburg.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump wil dat landen minstens 1 miljard dollar (ruim 860 miljoen euro) bijdragen om permanent lid te worden van de nieuwe internationale vredesraad. Dat staat in een concepthandvest dat is ingezien door persbureau Bloomberg.
6 uur geledenTABQA (ANP/AFP) - Het Syrische leger is verder opgerukt in het noorden van het land. Daardoor hebben ze nu gebieden in handen die lange tijd gecontroleerd werden door de Koerden.
8 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP/RTR) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft zich kritisch uitgelaten over de plannen van de Amerikaanse president Donald Trump voor internationale raden die een Palestijns overgangsbestuur in de Gazastrook moeten controleren of bijstaan.
12 uur geledenANKARA/BUENOS AIRES/CAÏRO (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft ook zijn Argentijnse, Egyptische en Turkse ambtgenoten uitgenodigd om zitting te nemen in een 'Raad van Vrede'. Die moet toezicht gaan houden op het overgangsbestuur in de Gazastrook. De uitnodigingen zijn in de betrokken hoofdsteden bevestigd. Er is niets gezegd over eventuele aanvaardingen van deze uitnodiging.
15 uur geleden