Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne

Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Bedroefde fans verzamelden zich na het overlijden van Liam Payne (31) bij het hotel in Buenos Aires waar de zanger woensdag overleed. Op beelden is te zien hoe fans elkaar huilend in de armen vallen en kaarsjes aansteken bij het hotel in de wijk Palermo.

Het lichaam van Payne is naar een mortuarium gebracht. Toen het busje met daarin het lichaam wegreed, stonden er tientallen fans voor het hotel. Ze omhelsden elkaar, huilden en applaudisseerden toen de zanger werd afgevoerd.

Payne werd naar verluidt op de binnenplaats van zijn hotel gevonden. Volgens de politie is hij van het balkon van zijn kamer op de derde verdieping gevallen. Het is nog niet duidelijk of de zanger is gesprongen of dat er sprake is van een ongeluk.

Problemen

De politie was al naar het hotel gegaan omdat er melding was gemaakt van een agressieve man. De hotelmanager zegt dat hij een "hard geluid" hoorde aan de achterkant van het hotel. Toen de politie arriveerde, ontdekten ze dat een man over het balkon van zijn kamer was gevallen, aldus de verklaring.

Enkele jaren geleden werd bekend dat de voormalige One Direction-zanger worstelde met alcohol- en drugsproblemen. Ook zou hij suïcidale gedachten hebben gehad.

Meer uit Buitenland

Iraanse minister: internet afgesloten om terrorisme te stoppen

TEHERAN (ANP/AFP) - Iran heeft het internet afgesloten om "terroristische operaties" te stoppen, heeft minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi gezegd in een interview met Al Jazeera. Er is internationaal veel kritiek op. Door het internet af te sluiten, is het harde optreden van de Iraanse autoriteiten tegen de betogers gedeeltelijk aan het zicht van de buitenwereld onttrokken.

1 uur geleden
Zelensky: honderdduizenden huishoudens zonder stroom na aanval

KYIV (ANP) - De nachtelijke Russische drone- en raketaanvallen op Oekraïne waren vooral gericht tegen de energiesector. Dat meldde de Oekraïense president Volodymyr Zelensky, die aangaf dat in de regio Kyiv honderdduizenden huishoudens zonder stroom zitten.

1 uur geleden
Duitse bondskanselier houdt rekening met snelle val Iraans regime

BANGALORE (ANP/DPA/AFP) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz denkt dat de huidige onrust het einde kan inluiden van de Iraanse machthebbers. "Als een regime alleen aan de macht kan blijven door geweld te gebruiken, dan is het in feite afgelopen met ze", stelde hij tijdens een bezoek aan India. De bondskanselier concludeerde ook dat het mogelijk "de laatste dagen en weken" zijn van het Iraanse regime.

2 uur geleden
Doden door Russische aanval op Oekraïne, stroomuitval in Kyiv

KYIV (ANP/RTR/DPA) - Russische aanvallen hebben in Oekraïne het leven gekost aan zeker vier personen. Ook raakten op meerdere plekken in het land personen gewond. Door schade aan infrastructuur moest in delen van hoofdstad Kyiv de stroom worden uitgeschakeld.

3 uur geleden
Minnesota klaagt VS-minister Noem aan na ICE-schietpartij

MINNEAPOLIS (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse staat Minnesota heeft een rechtszaak aangespannen vanwege de "ongekende toename" van de aanwezigheid van federale agenten in de staat, enkele dagen nadat een agent van immigratiedienst ICE een vrouw had doodgeschoten in Minneapolis.

7 uur geleden
VS veroordelen Russisch gebruik van hypersonische raket

WASHINGTON (ANP/AFP/DPA) - De Verenigde Staten veroordelen de Russische inzet van een hypersonische raket bij een aanval op Oekraïne. Het betreft een "onverklaarbare escalatie", aldus een Amerikaanse vertegenwoordiger tegen de VN-Veiligheidsraad.

13 uur geleden
Trump dreigt met sancties tegen landen die met Iran handelen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump dreigt met sancties tegen landen die met Iran handelen. "Met onmiddellijke ingang zal elk land dat zaken doet met de Islamitische Republiek Iran een heffing van 25 procent betalen op alle handel en alle andere zakelijke activiteiten met de Verenigde Staten", aldus Trump op zijn platform Truth Social.

13 uur geleden