Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Bedroefde fans verzamelden zich na het overlijden van Liam Payne (31) bij het hotel in Buenos Aires waar de zanger woensdag overleed. Op beelden is te zien hoe fans elkaar huilend in de armen vallen en kaarsjes aansteken bij het hotel in de wijk Palermo.
Het lichaam van Payne is naar een mortuarium gebracht. Toen het busje met daarin het lichaam wegreed, stonden er tientallen fans voor het hotel. Ze omhelsden elkaar, huilden en applaudisseerden toen de zanger werd afgevoerd.
Payne werd naar verluidt op de binnenplaats van zijn hotel gevonden. Volgens de politie is hij van het balkon van zijn kamer op de derde verdieping gevallen. Het is nog niet duidelijk of de zanger is gesprongen of dat er sprake is van een ongeluk.
Problemen
De politie was al naar het hotel gegaan omdat er melding was gemaakt van een agressieve man. De hotelmanager zegt dat hij een "hard geluid" hoorde aan de achterkant van het hotel. Toen de politie arriveerde, ontdekten ze dat een man over het balkon van zijn kamer was gevallen, aldus de verklaring.
Enkele jaren geleden werd bekend dat de voormalige One Direction-zanger worstelde met alcohol- en drugsproblemen. Ook zou hij suïcidale gedachten hebben gehad.
Meer uit Buitenland
NEW YORK (ANP) - President Donald Trump acht het mogelijk dat er vrijdag een tweede ronde van de gesprekken met Iran in de Pakistaanse hoofdstad komt. Hij zei dit tegen de New York Post. Hij meent dat in Iran aan een voorstel wordt gewerkt om de onderhandelingen mee te voeren, maar de leiding van het land zou nog verdeeld zijn.
1 uur geledenKYIV (ANP) - De Oekraïense president Zelensky is blij dat het Europese steunpakket van 90 miljard euro voor Oekraïne steeds dichterbij komt. Hij noemt het opheffen van de Hongaarse blokkade op X "het juiste signaal onder de huidige omstandigheden".
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Duitsland heeft plannen uitgestippeld om binnen dertien jaar het militair sterkste land van Europa te worden. De Europese grootmacht zet daarvoor onder meer in op langeafstandswapens, luchtverdediging, drones en kunstmatige intelligentie, staat in zijn nieuwe militaire strategie.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Libanon wil het staakt-het-vuren tussen Israël en Hezbollah verlengen. Volgens een functionaris gaat de Libanese delegatie donderdag in Washington voorstellen om het bestand een maand langer te laten duren.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De ambassadeurs van de EU-landen hebben in Brussel ingestemd met een wijziging van de EU-meerjarenbegroting, melden diplomaten. Dat was een van de laatste hordes voor de lening van 90 miljard euro aan Oekraïne, die maandenlang is geblokkeerd door Hongarije.
4 uur geledenRIYAD (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben een Oekraïens anti-dronesysteem in gebruik genomen op een militaire vliegbasis in Saudi-Arabië, meldt persbureau Reuters op basis van vijf anonieme bronnen. De VS hebben zelf ook antidronetechnologie, maar de inzet van dit systeem laat volgens analisten zien dat Oekraïne door de oorlog met Rusland een voorsprong heeft genomen.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - België koopt vijftien rijdende luchtverdedigingskanonnen voor Oekraïne, schrijft de Belgische krant L'Echo. Met de oude zogeheten Gepards zou Oekraïne Russische drones uit de lucht kunnen schieten.
5 uur geleden