Bedroefde fans verzamelen zich bij hotel van Liam Payne
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Bedroefde fans verzamelden zich na het overlijden van Liam Payne (31) bij het hotel in Buenos Aires waar de zanger woensdag overleed. Op beelden is te zien hoe fans elkaar huilend in de armen vallen en kaarsjes aansteken bij het hotel in de wijk Palermo.
Het lichaam van Payne is naar een mortuarium gebracht. Toen het busje met daarin het lichaam wegreed, stonden er tientallen fans voor het hotel. Ze omhelsden elkaar, huilden en applaudisseerden toen de zanger werd afgevoerd.
Payne werd naar verluidt op de binnenplaats van zijn hotel gevonden. Volgens de politie is hij van het balkon van zijn kamer op de derde verdieping gevallen. Het is nog niet duidelijk of de zanger is gesprongen of dat er sprake is van een ongeluk.
Problemen
De politie was al naar het hotel gegaan omdat er melding was gemaakt van een agressieve man. De hotelmanager zegt dat hij een "hard geluid" hoorde aan de achterkant van het hotel. Toen de politie arriveerde, ontdekten ze dat een man over het balkon van zijn kamer was gevallen, aldus de verklaring.
Enkele jaren geleden werd bekend dat de voormalige One Direction-zanger worstelde met alcohol- en drugsproblemen. Ook zou hij suïcidale gedachten hebben gehad.
Meer uit Buitenland
MINNEAPOLIS (ANP) - Duizenden mensen doen in Minneapolis mee aan een protest tegen de Amerikaanse immigratiedienst ICE, melden lokale media als The Minnesota Reporter en Bring Me The News. Ze lopen ondanks extreme kou mee in een mars door de stad.
32 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump overweegt om een maritieme blokkade in te stellen bij Cuba, zoals eerder gebeurde bij Venezuela. Dat melden drie ingewijden aan Politico. Volgens hen zou die blokkade bedoeld zijn om een regimewissel op het eiland te bereiken.
1 uur geledenNUUK (ANP/AFP) - De Deense premier Mette Frederiksen is aangekomen in Groenland. Ze is daar om te tonen dat ze het semiautonome deel van het Deense koninkrijk steunt in deze "zeer moeilijke tijd", nu de Amerikanen hun oog hebben laten vallen op het arctische eiland.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Het Spaanse Openbaar Ministerie heeft de zaak tegen Julio Iglesias geseponeerd. De reden is dat Spaanse rechtbanken geen bevoegdheid hebben om de zaak te behandelen omdat het vermeende misbruik niet in Spanje plaatsvond. Ook wonen de vermeende slachtoffers in het buitenland.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Britse premier Keir Starmer vindt de uitspraken die de Amerikaanse president Donald Trump deed over het optreden van NAVO-landen in Afghanistan "beledigend en ronduit afschuwelijk". Trump beledigde bondgenoten rond zijn bezoek aan Davos met de opmerking dat in de strijd in Afghanistan Amerikanen aan het front vochten en andere NAVO-landen de frontlinie schuwden.
5 uur geledenDAMASCUS (ANP/AFP) - De Iraakse premier Mohammed Shia al-Sudani vindt dat Europese landen IS-gevangenen moeten terughalen die door de VS vanuit Syrië naar Irak worden overgebracht. Hij zei tegen de Franse president Emmanuel Macron dat landen, met name uit de EU, hun "verantwoordelijkheid moeten nemen door deze personen met hun nationaliteit terug te halen" en te vervolgen.
8 uur geledenGENÈVE (ANP/RTR/AFP) - Het geweld tegen demonstranten in Iran van de voorbije weken is het dodelijkste sinds de Iraanse Revolutie van 1979. Dat zegt de VN-verkenningsmissie die onderzoek doet naar de situatie.
8 uur geleden