Bedrijfspand in Rotterdam beschoten
ROTTERDAM (ANP) - Een bedrijfspand aan de Christa Ehrlichhof in Rotterdam is in de nacht van zaterdag op zondag om 03.18 uur beschoten. Volgens de politie is er voor zover bekend niemand gewond geraakt. Agenten hielden kort daarna een man in een auto aan bij een afrit van de A20, maar hij bleek niets met het incident te maken te hebben.
Bij een andere afrit van de A20 werd een lege wagen gevonden en in beslag genomen. Onderzocht wordt of die iets met het schietincident te maken heeft.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De Merwedebrug in de A27 bij Gorinchem is sinds zaterdagavond laat weer open voor verkeer. De werkzaamheden verliepen volgens Rijkswaterstaat voorspoedig, waardoor de brug eerder dan gepland kon worden opengesteld. De afsluiting zou aanvankelijk tot maandagochtend duren.
1 uur geledenDE WILP (ANP) - Bij een buurtbarbecue in het Groningse De Wilp zijn zaterdagavond meerdere mensen gewond geraakt door een steekvlam. Volgens omstanders die met Dagblad van het Noorden spraken, liepen acht mensen brandwonden op. Twee van hen zijn naar het ziekenhuis gebracht.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In Eindhoven is zaterdagmiddag een grote vechtpartij uitgebroken tussen supporters van VVV-Venlo en "vermoedelijk supporters van PSV". Dat bevestigt een politiewoordvoerder na berichtgeving van Omroep Brabant. Bij de gewelddadige confrontatie waren tientallen mensen betrokken, zegt hij. Niemand is aangehouden.
8 uur geledenLEIDEN (ANP) - In de binnenstad van Leiden lopen zaterdagmiddag honderden mensen mee met een pro-Palestijnse demonstratiemars. Het protest is georganiseerd door meer dan dertig organisaties, waaronder Global Sumud Netherlands, Erev Rav en Boycot, Desinvestering en Sancties (BDS).
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Joost Eerdmans (JA21) en Chris Stoffer (SGP) vragen zich af of zij tevreden kunnen zijn met het nieuwe begrotingsvoorstel van het kabinet, nadat PRO, Volt en ChristenUnie lieten blijken positief te zijn. "Als ze alleen links bedienen en rechts niet, heb je een heel ander schaakbord", zei Eerdmans voorafgaand aan een gesprek met premier Rob Jetten en financiënminister Eelco Heinen.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PRO-leider Jesse Klaver zag "voor het eerst bereidheid" bij het kabinet om de geplande bezuinigingen op de sociale zekerheid te schrappen. De verschillen op vermogensbelasting en het belastingplan zijn volgens Klaver "nog groot".
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Amerikaanse ambassadeur in Den Haag, Joe Popolo, heeft gereageerd op de toespraak van premier Rob Jetten bij de Verenigde Naties deze week. Jetten stelde dat landen hun "handen af" moeten houden van het Internationaal Strafhof (ICC), waar de Verenigde Staten de afgelopen maanden steeds meer sancties tegen instellen. Volgens Popolo zou de oproep andersom moeten zijn.
13 uur geleden