Bedrijf achter Philips-tv's gaat Barcelona sponsoren
AMSTERDAM (ANP) - Het bedrijf TP Vision, dat televisies en computerschermen maakt onder de merknaam Philips, wordt mouwsponsor van FC Barcelona. De Spaanse kampioen speelt al dit weekeinde met de tekst Ambilight TV op de mouw. De tv's met ledverlichting die de muur achter het scherm verlicht zullen ook in het stadion van Barcelona worden geplaatst.
Afgelopen weekend waren er geruchten dat Philips hoofdsponsor zou worden van Barça. Het medisch technologiebedrijf ontkende dat meteen. Tegen sportsite VI zei het bedrijf dat PSV de enige club is die zij sponsort.
Nu blijkt het dus om TP Vision te gaan. Dat bedrijf nam twaalf jaar geleden een meerderheidsbelang in de schermentak van Philips. Enkele jaren later verkocht Philips ook de rest van dat onderdeel aan het van oorsprong Chinese bedrijf. Behalve de merknaam Philips voert TP Vision ook merken als AOC en Envision.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geleden