Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bedrijf achter Calvin Klein en Tommy Hilfiger schrapt banen

Bedrijf achter Calvin Klein en Tommy Hilfiger schrapt banen

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - PVH, het bedrijf achter de bekende modemerken Calvin Klein en Tommy Hilfiger, gaat banen schrappen. Volgens PVH staat de vraag naar zijn producten onder druk door de hoge inflatie, waardoor mensen minder kleding kopen. Ook denkt het bedrijf dat de omzet dit jaar zal dalen, terwijl eerder nog op groei werd gerekend.

De onderneming zegt de kosten voor personeel in zijn wereldwijde kantoren met ongeveer 10 procent te willen verlagen tegen het einde van 2023. PVH spreekt van toenemend uitdagende marktomstandigheden door de hoge inflatie en ook de problemen in toeleveringsketens. Het bedrijf verwacht ook meer kortingen te geven om overtollige voorraden weg te werken.

Het in New York gevestigde PVH rekent voor dit jaar op een omzetdaling van 3 tot 4 procent. Eerder werd een stijging met 1 tot 2 procent voorzien. Ook de winstverwachting werd neerwaarts bijgesteld.

Meer uit Financieel

KLM annuleert zaterdag geen vluchten op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert vooralsnog zaterdag geen vluchten op luchthaven Schiphol vanwege de weersomstandigheden. Dat meldt de luchtvaartmaatschappij. De afgelopen week had KLM juist nog te maken met grootschalige uitval en vertraging van vluchten door het barre winterweer.

13 minuten geleden
Recordaantal reizigers via Eindhoven Airport in 2025

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vorig jaar een recordaantal passagiers verwelkomd. De grens van 7 miljoen passagiers werd bijna doorbroken. Er vlogen 6.956.486 reizigers via de luchthaven, ruim 150.000 mensen meer dan een jaar eerder.

26 minuten geleden
Wall Street stijgt na tegenvallend banenrapport VS

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York gingen vrijdag omhoog na het gemengde slot een dag eerder. Beleggers reageerden op het belangrijke banenrapport van de Amerikaanse overheid. Uit dat rapport bleek dat er in december in de Verenigde Staten 50.000 banen zijn bijgekomen. Dat was wat minder dan verwacht. De situatie op de arbeidsmarkt speelt een grote rol bij het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank.

43 minuten geleden
Coolblue verplicht fietshelm voor Nederlandse bezorgers

ROTTERDAM (ANP) - Coolblue verplicht zijn fietsbezorgers in Nederland met een helm op te fietsen, na de val van topman Pieter Zwart. Dat meldt een woordvoerder. Voor fietsbezorgers in België en Duitsland van de elektronicaketen was het al verplicht.

59 minuten geleden
Bloomberg: telecombedrijf Odido mogelijk deze maand naar Damrak

AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Telecombedrijf Odido kan mogelijk al deze maand een beursgang in Amsterdam maken, waarmee ongeveer 1 miljard euro kan worden opgehaald. Dat melden bronnen aan persbureau Bloomberg. Volgens de ingewijden is er nog geen definitief besluit genomen en kunnen de timing en voorwaarden nog veranderen, afhankelijk van de marktomstandigheden.

1 uur geleden
Albert Heijn: meer lege schappen in het noorden door sneeuw

ZAANDAM (ANP) - Albert Heijn-supermarkten in Friesland, Groningen en Drenthe zijn door de winterse weersomstandigheden vrijdag minder goed gevuld. Dat zegt een woordvoerster van de supermarktketen.

2 uur geleden
LTO vraagt Europees Parlement Mercosur-deal tegen te houden

DEN HAAG (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO hoopt dat het Europees Parlement het vrijdag bereikte Mercosur-akkoord alsnog tegenhoudt. De belangenvereniging is al langer tegenstander en herhaalt de kritiek dat het vrijhandelsakkoord met de zogenoemde Mercosur-landen Argentinië, Brazilië, Uruguay en Paraguay "tot oneerlijke concurrentie leidt voor de Europese landbouw".

2 uur geleden