Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bedden in plaats van artiesten in Ahoy

Bedden in plaats van artiesten in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Rotterdam Ahoy wordt een extra voorziening voor patiënten die wel zorg nodig hebben maar niet naar het ziekenhuis hoeven. Dat meldt de evenementenlocatie op de website. Er kunnen volgens Ahoy patiënten met corona terecht, maar ook andere patiënten. Op de plek waar aanvankelijk het door de coronacrisis afgelaste songfestival zou worden gehouden, wordt maandag gestart met het gereedmaken van 88 bedden. Als het nodig is er kan er worden uitgebreid naar 680 bedden.

"We bouwen vier hallen vol en als het nodig is ook de arena. We richten ook een hal in voor mensen zonder corona, zodat we dat gescheiden hebben", zegt Arjen Littooij, directeur van de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond tegen RTV Rijnmond. "Ook mensen die uit het ziekenhuis komen, maar thuis nog hulp nodig hebben, kunnen we hier opvangen. We richten dit in, omdat we zien dat het nodig is. Zo zijn we maximaal voorbereid."

Meer uit Binnenland

Burgemeester Van Zanen: Den Haag goed voorbereid op Prinsjesdag

DEN HAAG (ANP) - Burgemeester Jan van Zanen van Den Haag is qua demonstraties op alles voorbereid, zegt hij tegen een verslaggever van het ANP. Protesten en demonstraties passen bij Den Haag, vindt hij. "We zijn de demonstratiehoofdstad van het land. Ik faciliteer me de pleuris, om het even oneerbiedig te zeggen."

21 minuten geleden
ProRail: storing op spoor komt door sabotage

UTRECHT (ANP) - De storing die dinsdagochtend is ontstaan op het spoor in Midden-Nederland is veroorzaakt door sabotage, meldt ProRail. Volgens de spoorbeheerder zijn op meerdere plekken op het spoor "materialen aangetroffen die daar bewust zijn neergelegd". Het gaat volgens een woordvoerder van ProRail om buizen die aan het spoor zijn vastgemaakt.

1 uur geleden
RWS na ongeluk: stel reis van zuiden naar Utrecht over A2 uit

UTRECHT (ANP) - Verkeer op de A2 van Den Bosch naar Utrecht moet rekening houden met forse vertraging door een ongeluk in de buurt van knooppunt Deil. Rijkswaterstaat meldt dat de vertraging daar inmiddels ongeveer honderd minuten is. De organisatie adviseert mensen die over de A2 van het zuiden naar Utrecht willen om hun reis waar mogelijk uit te stellen, "nu de spits op gang komt".

1 uur geleden
Minder tot geen treinen in Midden- en Noord-Nederland na storing

UTRECHT (ANP) - In een deel van het land rijden dinsdagochtend geen treinen door een storing die op dertien plekken op het spoor in Midden-Nederland is ontstaan. Dat meldt ProRail. Volgens de spoorbeheerder heeft de storing grote gevolgen voor het treinverkeer in Midden- en Noord-Nederland. In de reisplanner is te zien dat veel treinen in die regio's zijn uitgevallen of met vertraging rijden.

2 uur geleden
Politie krijgt ruim 120 tips na geluidsfragment Odido-hacker

HILVERSUM (ANP) - De politie heeft meer dan 120 tips gekregen over de hack bij Odido van begin dit jaar. Dat heeft de politie bekendgemaakt in het programma Opsporing Verzocht.

10 uur geleden
ME belaagd bij politiebureau in Rotterdam na afloop stille tocht

ROTTERDAM (ANP) - Bij het politiebureau aan het Zuidplein in Rotterdam wordt de ME belaagd. Dat bevestigt een politiewoordvoerder desgevraagd. Bij het politiebureau eindigde eerder maandagavond de stille tocht voor Alfredo Goeloe (51), die afgelopen zaterdag overleed na een aanhouding.

10 uur geleden
Stille tocht voor Alfredo (51) in Rotterdam: Hij was geen dief

ROTTERDAM (ANP) - De 51-jarige Alfredo Goeloe overleed na politiegeweld terwijl hij onschuldig was. Jair Schalkwijk, projectleider bij Controle Alt Delete, zei dat maandagavond na afloop van de stille tocht voor Goeloe in Rotterdam. Controle Alt Delete is een organisatie die onder meer strijdt tegen buitenproportioneel geweld door de politie.

11 uur geleden