Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beachvolleybalsters Stam en Schoon uitgeschakeld op Spelen

Beachvolleybalsters Stam en Schoon uitgeschakeld op Spelen

TOKIO (ANP) - Voor de Nederlandse beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon zitten hun eerste Olympische Spelen er op. Het jonge duo, dat ruim een maand geleden op het olympisch kwalificatietoernooi in Scheveningen een ticket naar Tokio veroverde, moest het in de tussenronde afleggen tegen het Cubaanse duo Lidy/Leila: 17-21 17-21. Inzet van het duel op het centercourt van het Shiokaze Park in Tokio was een plek in de achtste finales.

Stam (22) en Schoon (19) begonnen de Spelen met nederlagen tegen koppels uit Canada en Zwitserland. Ze eindigden dankzij een zege op het Duitse duo Karla Borger/Julia Sude als derde in de groep. Aangezien ze niet tot de twee beste nummers 3 van de zes poules behoorden, moesten ze zaterdagavond in de tussenronde uitkomen.

Sanne Keizer en Madelein Meppelink werden met drie nederlagen uitgeschakeld. Zij zaten als toeschouwers op de tribunes van het vrijwel lege centercourt bij de partij van hun jonge landgenoten.

In het mannentoernooi bereikten Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen rechtstreeks de achtste finales door tweede te worden in hun groep. Brouwer en Meeuwsen, die brons pakten bij de Spelen van Rio 2016, gaan het nu opnemen tegen Anders Mol en Christian Sørum. Het Noorse duo eindigde als derde op het WK 2019.

Meer uit Sport

Gemengde estafetteploeg 4x400 meter 3e op Ultimate Championship

BOEDAPEST (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg op de 4x400 meter gemengde estafette is op de eerste editie van het World Athletics Ultimate Championship als derde geëindigd. Jonas Phijffers, Lieke Klaver, Keenan Blake en Myrte van der Schoot moesten in het atletiekstadion van Boedapest de ploegen van de Verenigde Staten en Groot-Brittannië voor laten gaan.

33 minuten geleden
Wielrenner Johannessen wint slotetappe Vuelta in Granada

GRANADA (ANP) - Tobias Johannessen heeft de 21e en laatste etappe van de Vuelta gewonnen. De Noor van Uno-X Mobility was de beste in een sprint van drie renners in een tumultueuze slotfase in Granada. Hij klopte de Italiaan Alessandro Romele nipt in de sprint. De Belg Ramses Debruyne werd derde. De Brit Matthew Brennan, die deze Vuelta vijf etappes won, werd vierde.

1 uur geleden
Wielrenner Mas wint Vuelta, eerste Spaanse winnaar sinds 2014

GRANADA (ANP) - Enric Mas (31) heeft zondag het eindklassement van de Vuelta gewonnen. De renner van Movistar is de eerste Spaanse winnaar sinds Alberto Contador in 2014. De periode van elf edities zonder Spaanse winnaar was de langste uit de geschiedenis van de Ronde van Spanje.

2 uur geleden
Verstappen in Madrid: geprofiteerd van de pech van anderen

MADRID (ANP) - Max Verstappen vindt de RB22 van Red Bull Racing nog niet goed genoeg om echt voor een overwinning te kunnen strijden. "De tweede plaats was het maximale resultaat. Ik had niet de snelheid van Kimi Antonelli en zeker niet van Lando Norris", zei Verstappen tijdens de persconferentie in Madrid, waar hij zondag op de Madring op de tweede plaats eindigde.

3 uur geleden
Winnaar Antonelli vindt dat zege in Madrid toebehoort aan Norris

MADRID (ANP) - Kimi Antonelli vindt dat de zege in Madrid naar Lando Norris had moeten gaan. Dat zei de 20-jarige Formule 1-coureur van Mercedes na afloop van zijn overwinning bij de Grote Prijs van Spanje. "Het was een hele moeilijke race. Het ging allemaal niet vanzelf. Het is goed om te winnen, maar ik vond dat Lando de winst verdiende", aldus Antonelli.

4 uur geleden
Verstappen vindt tweede plaats op de Madring 'ongelooflijk'

MADRID (ANP) - Max Verstappen vindt zijn tweede plaats bij de Grote Prijs van Spanje een "ongelooflijk" resultaat. "Dit is heel goed voor ons", zei Verstappen na de race op de Madring waar hij met zijn Red Bull achter de Italiaanse winnaar Kimi Antonelli eindigde en de Brit Lando Norris voor zich hield.

4 uur geleden
Klassementsleider Antonelli wint in Madrid, Verstappen tweede

MADRID (ANP) - De Italiaanse klassementsleider Kimi Antonelli (20) heeft zondag de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 op de Madring gewonnen. Het was de achtste zege van de coureur van Mercedes dit seizoen. Max Verstappen (28) eindigde met zijn Red Bull op het nieuwe circuit in de Spaanse hoofdstad voor de derde keer dit seizoen op de tweede plaats. De Brit Lando Norris (26) werd in zijn McLaren derde.

5 uur geleden