Beachvolleybalduo Keizer/Meppelink naar halve finales in Cancún
CANCÚN (ANP) - Beachvolleybalsters Sanne Keizer en Madelein Meppelink hebben bij het 4-sterren beachvolleybaltoernooi in Cancún in Mexico de halve finales bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de kwartfinales het Amerikaanse tweetal Kelly Claes/Sarah Sponcil in twee sets: 21-18 21-17.
Keizer en Meppelink nemen het later zondag in de halve finale op tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaanse Agatha en Duda en de Oostenrijkse beachvolleybalsters Katharina Schützenhöfer en Lena Plesiutschnig.
Stefan Boermans en Yorick de Groot misten een plaats in de halve finales. De Italianen Adrian Carambula en Enrico Rossi wonnen in twee sets: 21-16 21-15.
Ook Christiaan Varenhorst en Steven van de Velde gingen in hun kwartfinale onderuit, tegen het koppel Alison Cerutti/Álvara Morais Filho. De Brazilianen hadden drie sets nodig: 18-21 21-15 15-11.
Meer uit Sport
INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
10 minuten geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
17 minuten geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
4 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
20 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
1 dag geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geleden