Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

BBC schorst presentator na verhaal over expliciete foto's tiener

BBC schorst presentator na verhaal over expliciete foto's tiener

LONDEN (ANP) - De Britse omroep BBC heeft een presentator op non-actief gezet na een verhaal in tabloid The Sun. De tv-persoonlijkheid zou duizenden ponden hebben betaald aan een tiener in ruil voor expliciete foto's op seksueel gebied.

De BBC stelt in een verklaring "alle beschuldigingen" serieus te nemen. "Dit is een complexe en snel veranderende situatie en de BBC werkt zo snel mogelijk aan het vaststellen van de feiten om de juiste volgende stappen te kunnen nemen. Het is belangrijk dat deze zaken eerlijk en zorgvuldig worden afgehandeld."

Volgens de omroep kwamen er in mei voor het eerst signalen over de kwestie en kwam er donderdag nieuwe informatie "van een andere aard" aan het licht. De BBC heeft naast een eigen onderzoek ook contact met de externe autoriteiten.

Miljoenenpubliek

Het is nog niet bekend om welke BBC-presentator gaat, behalve dat het een man is. The Sun meldde dat het iemand is die "bekend is bij een miljoenenpubliek". Meerdere presentatoren, zoals Gary Lineker, Jeremy Vine, Rylan Clark en Nicky Campbell, hebben al duidelijk gemaakt dat zij in elk geval niets met de zaak te maken hebben.

Eerder zondag eiste de Britse regering al opheldering over de kwestie.

Meer uit Buitenland

Canadese premier vraagt Trump niet meer over 51e staat te spreken

WASHINGTON (ANP) - De Canadese premier Mark Carney heeft de Amerikaanse president Donald Trump gevraagd om te stoppen met het verwijzen naar Canada als 51e staat van de Verenigde Staten. De twee ontmoetten elkaar dinsdag in het Witte Huis na de verkiezingswinst van Carney van een week geleden.

44 minuten geleden
India bevestigt raketaanvallen in Pakistan

ISLAMABAD (ANP/RTR) - India heeft bevestigd dat er meerdere raketaanvallen zijn uitgevoerd op buurland Pakistan. De Indiase regering laat weten dat onder de naam Operatie Sindoor er negen plekken in Pakistan zijn aangevallen. Volgens India waren geen militaire faciliteiten doelwit.

1 uur geleden
Pakistan meldt raketaanvallen door India op drie locaties

ISLAMABAD (ANP/RTR) - Pakistan is op drie plekken met raketten aangevallen. Een woordvoerder van de Pakistaanse krijgsmacht zegt dat India achter de raketaanvallen zit.

1 uur geleden
Smokey Robinson (85) aangeklaagd voor wangedrag

LOS ANGELES (ANP) - Vier voormalige medewerkers hebben Smokey Robinson aangeklaagd. Ze beschuldigen de 85-jarige zanger en muziekproducent van wangedrag, melden Amerikaanse media.

1 uur geleden
Merz: alles doen om vertrouwen in politieke midden te herstellen

BERLIJN (ANP) - De nieuwe Duitse bondskanselier Friedrich Merz zei dinsdag dat hij er alles aan zal doen om de stemmen op de uiterst rechtse oppositiepartij AfD terug te winnen. Die partij werd bij de verkiezingen eerder dit jaar de tweede partij van het land en is vorige week door de binnenlandse inlichtingendienst als extremistisch bestempeld.

1 uur geleden
Hooggerechtshof staat verbod Trump op trans personen in leger toe

WASHINGTON (ANP/AFP) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft een verbod van president Donald Trump op transgender personen in het leger voorlopig toegestaan. Het hof schortte dinsdag een uitspraak op van een lagere rechter die het verbod tegenhield zolang er nog juridische procedures tegen lopen.

2 uur geleden
Duitsland kampt met landelijke storing C2000-netwerk

BERLIJN (ANP) - Duitsland kampt dinsdag met een landelijke storing in het beveiligde communicatienetwerk van de politie, brandweer en ambulancedienst. Het Duitse ministerie van Binnenlandse Zaken laat weten dat er gewerkt wordt aan een oplossing.

3 uur geleden