Bazoer: voor rust hadden we het al af moeten maken
EINDHOVEN (ANP) - Riechedly Bazoer zei dat Vitesse zondag een enorme kans op een overwinning op PSV had laten liggen. De verdediger vond dat zijn elftal, dat met 3-1 verloor, voor rust afstand had moeten nemen. "Ik ben teleurgesteld, natuurlijk. De eerste helft hebben we een hoog niveau gehaald. We hadden alleen vaker moeten scoren", aldus de centrale verdediger van de Arnhemmers.
Vitesse leidde bij rust met 1-0 door een doelpunt van Armando Broja. "We hadden met vier doelpunten verschil voor moeten staan", vond Bazoer. "Je weet dat PSV gaat wisselen en goede spelers in kan brengen."
Trainer Thomas Letsch leed met zijn elftal de derde nederlaag op rij in de competitie. "We moesten na de laatste duels een reactie laten zien. Dat we een goed team hebben en goed kunnen presteren" zei hij. "Dat hebben we wel gedaan. We hadden met 2-0 of 3-0 voor kunnen komen. PSV is een elftal met heel veel kwaliteit. Zij hebben spelers die altijd de voetballende oplossing vinden. Maar hier kunnen we wel weer mee vooruit."
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
16 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
13 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.
13 uur geledenLYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.
15 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.
15 uur geleden