Bazoer in selectie AZ voor Europees duel met Dnipro-1
ALKMAAR (ANP) - Riechedly Bazoer is met AZ mee afgereisd naar Slowakije, waar zijn club donderdag in de Conference League tegen het Oekraïense SC Dnipro-1 speelt. Bazoer, deze zomer overgekomen van Vitesse, kwam tot nu toe één maal in actie voor de Alkmaarders. Hij debuteerde als invaller in het met 7-0 gewonnen Europese duel met Dundee United.
Bazoer ontbrak sindsdien, maar is nu fit genoeg bevonden om deel uit te maken van de selectie van coach Pascal Jansen. Hetzelfde geldt voor Zinho Vanheusden, die wordt gehuurd van Internazionale. De Belgische verdediger kan donderdag in Kosic zijn debuut maken voor AZ.
Vangelis Pavlidis, Bruno Martins Indi en Jesper Karlsson ontbreken. Zij zijn niet fit. Het duel begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
8 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
10 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
18 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
19 uur geleden