Bazoer houdt nog alle opties voor nieuwe club open
ALKMAAR (ANP) - Riechedly Bazoer weet nog niet waar hij volgend seizoen voetbalt. Hij nam zondag met een nederlaag in de return van de finale van de play-offs om Europees voetbal afscheid van Vitesse (6-1). "Ik heb een paar concrete aanbiedingen", zei hij. "Ik ga nu even op vakantie en moet dan een beslissing nemen."
Bazoer sprak in de winterstop met Feyenoord. "Maar ik heb recent geen contact meer met ze gehad", zei hij bij ESPN. "Ik houd alle opties open, binnen - of buitenland. We zien het wel."
Bazoer baalt dat hij niet met een Europees ticket bij Vitesse vertrekt. "We hebben ze donderdag knap verslagen", doelde hij op de zege van 2-1 in het Gelredome. "Maar als je ons nu zag spelen. We hadden beter niet naar Alkmaar kunnen komen. We verloren alle duels, het was heel slap."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
7 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
11 uur geleden