Bazoer houdt nog alle opties voor nieuwe club open
ALKMAAR (ANP) - Riechedly Bazoer weet nog niet waar hij volgend seizoen voetbalt. Hij nam zondag met een nederlaag in de return van de finale van de play-offs om Europees voetbal afscheid van Vitesse (6-1). "Ik heb een paar concrete aanbiedingen", zei hij. "Ik ga nu even op vakantie en moet dan een beslissing nemen."
Bazoer sprak in de winterstop met Feyenoord. "Maar ik heb recent geen contact meer met ze gehad", zei hij bij ESPN. "Ik houd alle opties open, binnen - of buitenland. We zien het wel."
Bazoer baalt dat hij niet met een Europees ticket bij Vitesse vertrekt. "We hebben ze donderdag knap verslagen", doelde hij op de zege van 2-1 in het Gelredome. "Maar als je ons nu zag spelen. We hadden beter niet naar Alkmaar kunnen komen. We verloren alle duels, het was heel slap."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben na twee nederlagen op rij weer gewonnen in de Eredivisie. Thuis versloeg de landskampioen De Graafschap met 4-0. PSV staat nog altijd vierde met nu 10 punten uit zes duels. FC Twente staat eerste met 15 punten uit vijf wedstrijden.
1 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal zal zondag 'gewoon' aantreden tegen Israël in de Nations League. Dat maakte de Ierse voetbalbond zaterdag bekend tijdens een uitgestelde persconferentie in Hongarije, waar de Israëlische thuiswedstrijd wordt gespeeld. Er was twijfel ontstaan over het al dan niet plaatsvinden van de in Ierland zeer omstreden wedstrijd, zowel de persconferentie als de training werd zaterdag uitgesteld.
1 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.
5 uur geledenİZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
8 uur geledenTEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.
8 uur geledenN i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
14 uur geleden