Bazoer en Tannane in selectie Vitesse voor duel met Anderlecht
ARNHEM (ANP) - Vitesse reist met Riechedly Bazoer en Oussama Tannane af naar Brussel voor de eerste wedstrijd donderdag tegen het Belgische Anderlecht in de play-offs van de UEFA Europa Conference League. De selectie bestaat uit 22 spelers.
Bazoer viel afgelopen zondag uit in de Eredivisiewedstrijd bij PEC Zwolle, maar behoort wel tot de wedstrijdselectie. Ook de herstelde Oussama Tannane en Eli Dasa, die in Zwolle zijn rentree maakte na een blessure, zijn beschikbaar.
Jacob Rasmussen, Daan Reiziger en Danilho Doekhi ontbreken wegens blessures in de selectie, terwijl Loïs Openda en Romaric Yapi nog geschorst zijn.
De wedstrijd in het Lotto Park begint donderdag om 20.00 uur. Het duel staat onder leiding van de Kroatische scheidsrechter Duje Strukan. De return in Arnhem is een week later, op donderdag 26 augustus.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
20 uur geleden