Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bazoer en Buitink geschorst bij Vitesse, Wittek vraagteken

Bazoer en Buitink geschorst bij Vitesse, Wittek vraagteken

ARNHEM (ANP) - Vitesse-trainer Thomas Letsch zal zijn opstelling voor de thuiswedstrijd zondag tegen Go Ahead Eagles moeten aanpassen. Riechedly Bazoer en Thomas Buitink zijn geschorst en Maximilian Wittek vormt nog een vraagteken. De laatste maakte donderdagavond in de slotfase het doelpunt in de Europese thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-0).

Volgens Letsch heeft Wittek fysieke klachten overgehouden aan die wedstrijd. De Duitser speelde een tijdje met pijn verder voordat hij in de 87e minuut werd vervangen. Romaric Yapi is mogelijk zijn vervanger tegen de Eagles.

Vitesse won de laatste drie duels, in alle competities, en volgens Letsch zit zijn ploeg daardoor nu in een 'flow'. De Duitse coach wil het goede gevoel graag zo lang mogelijk vasthouden. Volgens Letsch begint Vitesse eraan te wennen om snel te herstellen van een Europees duel en zich daarna voor te bereiden op het komende duel. "Het blijft een uitdaging, maar iedereen beseft dat de volgende wedstrijd altijd het belangrijkste is. Het duel met Go Ahead Eagles wordt weer heel anders dan de vorige pot. Het gaat om mentale kracht."

Meer uit Voetbal

Portugees Fernandes verkozen tot beste speler in Premier League

MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

2 uur geleden
Eenhoorn nieuwe algemeen directeur Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.

3 uur geleden
FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

3 uur geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

4 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

6 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

16 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

16 uur geleden