Bazoer en Buitink geschorst bij Vitesse, Wittek vraagteken
ARNHEM (ANP) - Vitesse-trainer Thomas Letsch zal zijn opstelling voor de thuiswedstrijd zondag tegen Go Ahead Eagles moeten aanpassen. Riechedly Bazoer en Thomas Buitink zijn geschorst en Maximilian Wittek vormt nog een vraagteken. De laatste maakte donderdagavond in de slotfase het doelpunt in de Europese thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-0).
Volgens Letsch heeft Wittek fysieke klachten overgehouden aan die wedstrijd. De Duitser speelde een tijdje met pijn verder voordat hij in de 87e minuut werd vervangen. Romaric Yapi is mogelijk zijn vervanger tegen de Eagles.
Vitesse won de laatste drie duels, in alle competities, en volgens Letsch zit zijn ploeg daardoor nu in een 'flow'. De Duitse coach wil het goede gevoel graag zo lang mogelijk vasthouden. Volgens Letsch begint Vitesse eraan te wennen om snel te herstellen van een Europees duel en zich daarna voor te bereiden op het komende duel. "Het blijft een uitdaging, maar iedereen beseft dat de volgende wedstrijd altijd het belangrijkste is. Het duel met Go Ahead Eagles wordt weer heel anders dan de vorige pot. Het gaat om mentale kracht."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
2 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
3 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
5 uur geleden