Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bazoer: ben blij dat ik Vitesse weer heb kunnen helpen

Bazoer: ben blij dat ik Vitesse weer heb kunnen helpen

UTRECHT (ANP) - Riechedly Bazoer keerde na een disciplinaire straf tegen FC Utrecht terug in het team bij Vitesse, maar de verdediger speelde de wedstrijd in Utrecht (3-1-zege) niet uit. Hij moest met een tweede gele kaart van het veld. Bazoer zei dat hij blij was dat hij terug was, ondanks zijn rode kaart.

"Er heeft een incident plaatsgevonden vorige week zaterdag, waardoor de trainer vond dat hij me niet moest opnemen in de selectie tegen AZ. Heel veel van wat er is gezegd, is niet waar, we moeten het niet groter maken dan het is", zei de voetballer van Vitesse bij ESPN, die er verder niets meer over wilde zeggen. "Ik heb met de trainer gesproken en heb een goede relatie met hem. We kijken nu vooruit. Ik ben blij dat ik het team weer heb kunnen helpen."

Bazoer vond de zege op Utrecht verdiend. "In de eerste helft ging het op en neer. In de tweede helft waren wij de bovenliggende partij."

Meer uit Voetbal

Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

17 minuten geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

18 minuten geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

1 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

1 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

6 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

7 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

7 uur geleden