Bayern zonder Musiala naar Tsjechië voor Champions League
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München reist zonder Jamal Musiala af naar Tsjechië voor het duel met Viktoria Pilsen in de Champions League. De 19-jarige aanvallende middenvelder heeft positief getest op het coronavirus.
Bayern voert groep C aan met 9 punten uit drie duels, Pilsen is nog puntloos. FC Barcelona en Internazionale zijn de andere twee clubs in de groep.
Met Musiala in de basis speelde Bayern afgelopen weekend in de Bundesliga met 2-2 gelijk tegen Borussia Dortmund. Bayern stond met 2-0 voor.
Viktoria Pilsen - Bayern München wordt woensdag gespeeld. Afgelopen dinsdag was Bayern thuis met 5-0 te sterk voor de Tsjechen.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.
3 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
7 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
21 uur geleden