Bayern zonder Goretzka en Davies tegen Benfica
LISSABON (ANP/DPA/RTR) - Bayern München neemt het tegen Benfica in de Champions League woensdag op zonder de niet geheel fitte spelers Leon Goretzka en Alphonso Davies. Bayern is lijstaanvoerder in groep E met 6 punten. Benfica heeft 2 punten minder.
Goretzka is volgens Julian Nagelsmann verkouden en de coach wil geen risico lopen dat de voetballer langer uitvalt. Davies heeft volgens de trainer symptomen van vermoeidheid aan zijn bovenbenen en ook daar wordt er geen extra risico genomen.
De Bayern-coach heeft wel gewoon de beschikking over Lucas Hernández. De Fransman verscheen maandag voor een rechtbank in Madrid om te horen dat hij voor zes maanden de gevangenis in moet wegens het negeren van een vonnis uit 2017. Hernández (25) was veroordeeld tot een taakstraf van 31 dagen en een contactverbod van een half jaar na huiselijk geweld tegen zijn vriendin, die inmiddels zijn echtgenote is. De voetballer heeft nog een beroep lopen tegen de straf.
"Hij is een echte professional, heeft goed getraind en zal zeker een goede wedstrijd spelen morgen", zei Nagelsmann. "Hij kan die zaken van elkaar gescheiden houden."
Meer uit Voetbal
PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
16 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
17 uur geleden