Bayern wint dankzij Kane probleemloos van Union Berlin
MÜNCHEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft dankzij Harry Kane in de Bundesliga de thuiswedstrijd tegen 1. FC Union Berlin probleemloos gewonnen. Het werd 3-0 in de Allianz Arena, waar de eindstand al na 51 minuten was bereikt.
Kane nam twee doelpunten en een assist voor zijn rekening. De Engelsman opende de score uit een penalty. Met zijn twee goals bracht hij zijn totaal op elf. Hij is sinds zijn komst naar Duitsland al bij zestig doelpunten betrokken geweest in de Bundesliga. Zelf trof hij 47 keer doel, 13 keer stelde hij een ploeggenoot in staat te scoren. Dit keer verzorgde Kane de assist bij de 2-0 van Kingsley Coman.
Bayern heeft na negen duels 23 punten. Nummer 2 RB Leipzig kan later op zaterdag op gelijke hoogte komen. Leipzig wacht de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund (18.30 uur).
Nummer 3 Eintracht Frankfurt won met liefst 7-2 van VfL Bochum, waar Dani de Wit nog wel tot scoren kwam. De voormalig speler van AZ maakte er namens de hekkensluiter 4-1 van.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."
33 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."
51 minuten geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
15 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
18 uur geleden