Bayern voorlopig zonder verdediger Pavard
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München moet het voorlopig zonder Benjamin Pavard (24) stellen. De Franse verdediger liep tijdens de eerste groepstraining in aanloop naar de ontknoping van de Champions League een voetblessure op. Hoe lang Pavard uit de roulatie is, is nog niet duidelijk.
"Een diepgaand onderzoek door de medische afdeling van Bayern heeft schade aan de linkervoet aan het licht gebracht", meldde de Duitse topclub kort na de training. "We weten op dit moment nog niet wat precies de diagnose is en hoe lang hij er mogelijk uit ligt", liet trainer Hansi Flick kort daarvoor nog optekenen.
Bayern neemt het volgende maand in de achtste finales van de Champions League op tegen Chelsea. De eerste wedstrijd in Londen werd in februari al met 3-0 gewonnen. Op 8 augustus is de return in Duitsland. In aanloop naar de hervatting van de Champions League speelt Bayern nog een oefenwedstrijd tegen Olympique Marseille.
Onlangs verzekerde Bayern zich al van de landstitel en de Duitse beker.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
20 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden