Bayern voorkomt met late treffer puntenverlies in Mönchengladbach
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Bayern München is na drie wedstrijden in de Bundesliga nog zonder puntverlies. De landskampioen uit Beieren won met 2-1 bij Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Thomas Tuchel staat na drie wedstrijden op 9 punten, net als koploper Bayer Leverkusen, dat eerder op de dag met 5-1 won van Darmstadt.
De thuisploeg van coach Gerardo Seoane kwam na een half uur op voorsprong. Voormalig FC Groningen-speler Ko Itakura scoorde op aangeven van Maximilian Wöber. Bayern, met voormalig Ajacied Noussair Mazraoui in de basis en Matthijs de Ligt op de bank, zocht daarna verwoed naar de gelijkmaker. Die viel pas halverwege de tweede helft. Leroy Sané kreeg de bal van Joshua Kimmich en rondde goed af.
Bayern drukte daarna door en zag dat in de slotfase beloond worden. Uit een corner van Kimmich kopte invaller Mathys Tel de tweede treffer van de bezoekers binnen. De Ligt kwam in de extra tijd nog in de ploeg voor Harry Kane. Mazraoui was in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
28 minuten geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
44 minuten geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
1 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
2 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
2 uur geleden