
Bayern voorkomt met late treffer puntenverlies in Mönchengladbach
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Bayern München is na drie wedstrijden in de Bundesliga nog zonder puntverlies. De landskampioen uit Beieren won met 2-1 bij Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Thomas Tuchel staat na drie wedstrijden op 9 punten, net als koploper Bayer Leverkusen, dat eerder op de dag met 5-1 won van Darmstadt.
De thuisploeg van coach Gerardo Seoane kwam na een half uur op voorsprong. Voormalig FC Groningen-speler Ko Itakura scoorde op aangeven van Maximilian Wöber. Bayern, met voormalig Ajacied Noussair Mazraoui in de basis en Matthijs de Ligt op de bank, zocht daarna verwoed naar de gelijkmaker. Die viel pas halverwege de tweede helft. Leroy Sané kreeg de bal van Joshua Kimmich en rondde goed af.
Bayern drukte daarna door en zag dat in de slotfase beloond worden. Uit een corner van Kimmich kopte invaller Mathys Tel de tweede treffer van de bezoekers binnen. De Ligt kwam in de extra tijd nog in de ploeg voor Harry Kane. Mazraoui was in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.
54 minuten geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.
2 uur geledenSPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.
3 uur geledenSPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.
7 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
1 dag geleden