Bayern voorkomt met late treffer puntenverlies in Mönchengladbach
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Bayern München is na drie wedstrijden in de Bundesliga nog zonder puntverlies. De landskampioen uit Beieren won met 2-1 bij Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Thomas Tuchel staat na drie wedstrijden op 9 punten, net als koploper Bayer Leverkusen, dat eerder op de dag met 5-1 won van Darmstadt.
De thuisploeg van coach Gerardo Seoane kwam na een half uur op voorsprong. Voormalig FC Groningen-speler Ko Itakura scoorde op aangeven van Maximilian Wöber. Bayern, met voormalig Ajacied Noussair Mazraoui in de basis en Matthijs de Ligt op de bank, zocht daarna verwoed naar de gelijkmaker. Die viel pas halverwege de tweede helft. Leroy Sané kreeg de bal van Joshua Kimmich en rondde goed af.
Bayern drukte daarna door en zag dat in de slotfase beloond worden. Uit een corner van Kimmich kopte invaller Mathys Tel de tweede treffer van de bezoekers binnen. De Ligt kwam in de extra tijd nog in de ploeg voor Harry Kane. Mazraoui was in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
15 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden