Bayern voorkomt met late treffer puntenverlies in Mönchengladbach
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Bayern München is na drie wedstrijden in de Bundesliga nog zonder puntverlies. De landskampioen uit Beieren won met 2-1 bij Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Thomas Tuchel staat na drie wedstrijden op 9 punten, net als koploper Bayer Leverkusen, dat eerder op de dag met 5-1 won van Darmstadt.
De thuisploeg van coach Gerardo Seoane kwam na een half uur op voorsprong. Voormalig FC Groningen-speler Ko Itakura scoorde op aangeven van Maximilian Wöber. Bayern, met voormalig Ajacied Noussair Mazraoui in de basis en Matthijs de Ligt op de bank, zocht daarna verwoed naar de gelijkmaker. Die viel pas halverwege de tweede helft. Leroy Sané kreeg de bal van Joshua Kimmich en rondde goed af.
Bayern drukte daarna door en zag dat in de slotfase beloond worden. Uit een corner van Kimmich kopte invaller Mathys Tel de tweede treffer van de bezoekers binnen. De Ligt kwam in de extra tijd nog in de ploeg voor Harry Kane. Mazraoui was in de rust gewisseld.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
6 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
9 uur geleden