Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern verslaat Eintracht Frankfurt bij start Bundesliga met 6-1

Bayern verslaat Eintracht Frankfurt bij start Bundesliga met 6-1

FRANKFURT (ANP) - Bayern München is overtuigend aan het seizoen begonnen. Ook zonder de naar FC Barcelona vertrokken spits Robert Lewandowski blijkt de regerend landskampioen makkelijk te kunnen scoren. Bayern won met maar liefst 6-1 bij Eintracht Frankfurt, dat vorig seizoen de Europa League won en in de Duitse competitie als elfde eindigde.

Bij rust leidde Bayern al met 5-0. Die voorsprong had gezien de hoeveelheid kansen zelfs nog hoger kunnen zijn. De Nederlanders Matthijs de Ligt, Ryan Gravenberch en Joshua Zirkzee en de Marokkaanse oud-Ajacied Noussair Mazraoui zagen vanaf de reservebank Joshua Kimmich de score al in de 5e minuut openen vanuit een vrije trap.

Benjamin Pavard verdubbelde de score in de 10e minuut. Thomas Müller had de bal halverwege de eerste helft voor een leeg doel voor het inschieten, maar hij raakte de paal. Via de van Liverpool overgekomen aanvaller Sadio Mané werd het binnen het half uur alsnog 3-0. Bayern spaarde Frankfurt niet en liep Jamal Musiala en Serge Gnabry nog verder uit.

De Franse invaller Randal Kolo Muani verkleinde de achterstand in de 64e minuut wat, waarna Musiala met zijn tweede treffer in de 83e minuut het laatste woord had.

Gravenberch viel in de 57e minuut in en De Ligt en Mazraoui beiden in de 82e minuut. Zirkzee bleef op de bank zitten.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

4 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

7 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

7 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

8 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

10 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

10 uur geleden