Bayern verslaat Eintracht Frankfurt bij start Bundesliga met 6-1
FRANKFURT (ANP) - Bayern München is overtuigend aan het seizoen begonnen. Ook zonder de naar FC Barcelona vertrokken spits Robert Lewandowski blijkt de regerend landskampioen makkelijk te kunnen scoren. Bayern won met maar liefst 6-1 bij Eintracht Frankfurt, dat vorig seizoen de Europa League won en in de Duitse competitie als elfde eindigde.
Bij rust leidde Bayern al met 5-0. Die voorsprong had gezien de hoeveelheid kansen zelfs nog hoger kunnen zijn. De Nederlanders Matthijs de Ligt, Ryan Gravenberch en Joshua Zirkzee en de Marokkaanse oud-Ajacied Noussair Mazraoui zagen vanaf de reservebank Joshua Kimmich de score al in de 5e minuut openen vanuit een vrije trap.
Benjamin Pavard verdubbelde de score in de 10e minuut. Thomas Müller had de bal halverwege de eerste helft voor een leeg doel voor het inschieten, maar hij raakte de paal. Via de van Liverpool overgekomen aanvaller Sadio Mané werd het binnen het half uur alsnog 3-0. Bayern spaarde Frankfurt niet en liep Jamal Musiala en Serge Gnabry nog verder uit.
De Franse invaller Randal Kolo Muani verkleinde de achterstand in de 64e minuut wat, waarna Musiala met zijn tweede treffer in de 83e minuut het laatste woord had.
Gravenberch viel in de 57e minuut in en De Ligt en Mazraoui beiden in de 82e minuut. Zirkzee bleef op de bank zitten.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
10 uur geleden