Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern verplettert Schalke bij start Bundesliga

Bayern verplettert Schalke bij start Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het seizoen in de Bundesliga als bijna vanzelfsprekend geopend met een daverende overwinning. In de eigen, en lege, Allianz Arena versloeg de Duitse kampioen annex winnaar van de Champions League Schalke 04: 8-0.

Al na 4 minuten maakte Serge Gnabry het eerste doelpunt voor Bayern, bovendien de eerste treffer dit seizoen in de Bundesliga. Halverwege was het al 3-0. Leon Goretzka zorgde voor de tweede, vervolgens benutte de Poolse topschutter Robert Lewandowski een strafschop.

Na rust zette het patroon zich voort. Gnabry maakte de 4-0 en 5-0. Daarna maakte Thomas Müller er 6-0 van. Vervolgens was het de beurt aan Leroy Sané (7-0). Invaller Jamal Musiala, een jeugdspeler, maakte de laatste.

Sané debuteerde in de Bundesliga voor Bayern, dat de international overnam van Manchester City. Daarvoor speelde Sané uitgerekend bij Schalke. Bayern had eerder op de dag Thiago Alcantara naar Liverpool zien vertrekken.

Joshua Zirkzee viel in de slotfase bij Bayern in voor Müller.

Meer uit Voetbal

Bühl helpt Duitsland aan zege in halve finale Nations League

DÜSSELDORF (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters hebben de eerste wedstrijd tegen Frankrijk in de halve finale van de Nations League gewonnen. In Düsseldorf maakte spits Klara Bühl voor ruim 37.000 toeschouwers in de 79e minuut het enige doelpunt: 1-0. De tweede ontmoeting is dinsdag in Caen.

34 minuten geleden
Nieuwe bondscoach Veurink begint met gelijkspel bij Oranje

GDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.

1 uur geleden
Trainer Tottenham wil dat Simons met meer intensiteit gaat spelen

LONDEN (ANP/RTR) - Oranje-international Xavi Simons moet bij Tottenham Hotspur met meer intensiteit gaan spelen. Dat zei trainer Thomas Frank vrijdag tijdens een persconferentie, voorafgaand aan de uitwedstrijd van zondag tegen Everton.

4 uur geleden
Bosz zag PSV betere wedstrijden spelen dan tegen Napoli

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.

6 uur geleden
FC Twente heeft nagenoeg fitte selectie voor duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft een bijna fitte selectie voor het thuisduel van zondag met Ajax. Alleen Max Bruns en Mathias Kjølø zijn niet inzetbaar. Vergeleken met het laatste duel met NEC sluiten Daouda Weidmann en Naci Ünüvar weer aan.

6 uur geleden
Trainer Van Persie kijkt uit naar topper tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie kijkt uit naar de topper van zondag tussen Feyenoord en PSV. "Dit is een duel tussen de beste ploegen van best wel een lange periode", vindt hij. "We spelen beiden aanvallend met verschillende patronen. We willen ons graag meten met zo'n goede ploeg."

6 uur geleden
Topper tussen Feyenoord en PSV niet uitgesteld

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.

10 uur geleden