Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern verplettert Schalke bij start Bundesliga

Bayern verplettert Schalke bij start Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het seizoen in de Bundesliga als bijna vanzelfsprekend geopend met een daverende overwinning. In de eigen, en lege, Allianz Arena versloeg de Duitse kampioen annex winnaar van de Champions League Schalke 04: 8-0.

Al na 4 minuten maakte Serge Gnabry het eerste doelpunt voor Bayern, bovendien de eerste treffer dit seizoen in de Bundesliga. Halverwege was het al 3-0. Leon Goretzka zorgde voor de tweede, vervolgens benutte de Poolse topschutter Robert Lewandowski een strafschop.

Na rust zette het patroon zich voort. Gnabry maakte de 4-0 en 5-0. Daarna maakte Thomas Müller er 6-0 van. Vervolgens was het de beurt aan Leroy Sané (7-0). Invaller Jamal Musiala, een jeugdspeler, maakte de laatste.

Sané debuteerde in de Bundesliga voor Bayern, dat de international overnam van Manchester City. Daarvoor speelde Sané uitgerekend bij Schalke. Bayern had eerder op de dag Thiago Alcantara naar Liverpool zien vertrekken.

Joshua Zirkzee viel in de slotfase bij Bayern in voor Müller.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

6 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

6 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

9 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

10 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

11 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

13 uur geleden