Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern verplettert Schalke bij start Bundesliga

Bayern verplettert Schalke bij start Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het seizoen in de Bundesliga als bijna vanzelfsprekend geopend met een daverende overwinning. In de eigen, en lege, Allianz Arena versloeg de Duitse kampioen annex winnaar van de Champions League Schalke 04: 8-0.

Al na 4 minuten maakte Serge Gnabry het eerste doelpunt voor Bayern, bovendien de eerste treffer dit seizoen in de Bundesliga. Halverwege was het al 3-0. Leon Goretzka zorgde voor de tweede, vervolgens benutte de Poolse topschutter Robert Lewandowski een strafschop.

Na rust zette het patroon zich voort. Gnabry maakte de 4-0 en 5-0. Daarna maakte Thomas Müller er 6-0 van. Vervolgens was het de beurt aan Leroy Sané (7-0). Invaller Jamal Musiala, een jeugdspeler, maakte de laatste.

Sané debuteerde in de Bundesliga voor Bayern, dat de international overnam van Manchester City. Daarvoor speelde Sané uitgerekend bij Schalke. Bayern had eerder op de dag Thiago Alcantara naar Liverpool zien vertrekken.

Joshua Zirkzee viel in de slotfase bij Bayern in voor Müller.

Meer uit Voetbal

Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

1 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

3 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

13 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

13 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

14 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

15 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

16 uur geleden