
Bayern vernieuwt sponsordeal met Allianz voor 130 miljoen euro
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het sponsorcontract met verzekeraar Allianz verlengd met nog eens tien jaar. De commerciële band tussen de Duitse topclub en het bedrijf is voor een bedrag van naar verluidt 130 miljoen euro vernieuwd en duurt nu tot 2033. De sponsorrelatie begon al in 2000.
Allianz mag dankzij de sponsordeal de naam dragen van het stadion in München waar Bayern zijn thuiswedstrijden speelt. De verzekeraar is ook shirtsponsor van het vrouwenteam van de recordkampioen in de Bundesliga. Allianz is evenals autofabrikant Audi en sportkledingmerk Adidas voor 8,33 procent aandeelhouder van de club uit Beieren.
"Bayern hecht veel waarde aan betrouwbare, voortdurende partnerschappen. We zijn dan ook erg blij dat we onze samenwerking met Allianz kunnen voortzetten", aldus directeur Oliver Kahn. "We kunnen terugkijken op een gezamenlijk succesverhaal van meer dan twintig jaar, waaraan we met nieuwe en innovatieve ideeën nog meer hoofdstukken willen toevoegen."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
22 minuten geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
2 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden