Bayern vernieuwt sponsordeal met Allianz voor 130 miljoen euro
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het sponsorcontract met verzekeraar Allianz verlengd met nog eens tien jaar. De commerciële band tussen de Duitse topclub en het bedrijf is voor een bedrag van naar verluidt 130 miljoen euro vernieuwd en duurt nu tot 2033. De sponsorrelatie begon al in 2000.
Allianz mag dankzij de sponsordeal de naam dragen van het stadion in München waar Bayern zijn thuiswedstrijden speelt. De verzekeraar is ook shirtsponsor van het vrouwenteam van de recordkampioen in de Bundesliga. Allianz is evenals autofabrikant Audi en sportkledingmerk Adidas voor 8,33 procent aandeelhouder van de club uit Beieren.
"Bayern hecht veel waarde aan betrouwbare, voortdurende partnerschappen. We zijn dan ook erg blij dat we onze samenwerking met Allianz kunnen voortzetten", aldus directeur Oliver Kahn. "We kunnen terugkijken op een gezamenlijk succesverhaal van meer dan twintig jaar, waaraan we met nieuwe en innovatieve ideeën nog meer hoofdstukken willen toevoegen."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.
10 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag voor het thuisduel met FC Porto in de Europa League weer een beroep doen op de herstelde verdediger Mike van der Hoorn. Dat zei Jans een dag voor de wedstrijd in Stadion Galgenwaard.
17 minuten geledenMILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.
56 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
4 uur geleden