Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern verlengt contract met Müller tot 2024

Bayern verlengt contract met Müller tot 2024

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het contract met aanvaller Thomas Müller verlengd tot 2024. De 32-jarige Müller speelt al sinds 2000 voor de Duitse recordkampioen en tekende er in 2008 zijn eerste profcontract. "Ik ben erg blij dat ik mijn contract heb verlengd tot 2024. Het pad dat we sinds 2000 bewandelen is tot nu toe een fantastisch succesverhaal. Ik geniet er elk jaar van om de rode kleuren op en naast het veld hoog te houden", zegt Müller.

Technisch directeur Hasan Salihamidzic is trots dat zijn club het contract met Müller heeft verlengd. "Thomas Müller kan je je niet voorstellen zonder Bayern, en Bayern zonder Müller ook niet", zegt hij.

Volgens bestuursvoorzitter Oliver Kahn staat Müller symbool voor de Duitse club. "Hij draagt het wapen van de club in zijn hart. Hij is iemand die de leiding neemt en die in de kleedkamer een belangrijk figuur is. Voor Bayern is continuïteit heel belangrijk, dus we zijn blij dat we het contract met deze belangrijke speler hebben kunnen verlengen", aldus Kahn.

Landskampioen

Bayern kroonde zich onlangs voor de tiende keer op rij tot landskampioen in Duitsland en voor Müller was het al zijn elfde titel met de Duitse grootmacht. Hij is de eerste speler die elf Duitse titels op zijn naam schreef. Ook won hij twee keer de Champions League met Bayern.

Müller speelde tot nu toe 624 officiële wedstrijden voor Bayern. Daarin was hij goed voor 226 doelpunten en 242 assists.

Meer uit Voetbal

Levchenko wil meer ruimte voor spelers om zich uit te spreken

AMSTERDAM (ANP) - Voorzitter Evgeny Levchenko van de Nederlandse spelersvakbond VVCS vindt dat voetballers te weinig ruimte krijgen om zich uit te spreken over politiek en mensenrechtenschendingen. Dat zegt hij in een interview met Vrij Nederland, dat hem sprak met het oog op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

3 uur geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

4 uur geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

5 uur geleden
Gastland Mexico belooft veilig WK ondanks protesten

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.

6 uur geleden
Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

16 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

17 uur geleden