Bayern verlengt contract met Müller tot 2024
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het contract met aanvaller Thomas Müller verlengd tot 2024. De 32-jarige Müller speelt al sinds 2000 voor de Duitse recordkampioen en tekende er in 2008 zijn eerste profcontract. "Ik ben erg blij dat ik mijn contract heb verlengd tot 2024. Het pad dat we sinds 2000 bewandelen is tot nu toe een fantastisch succesverhaal. Ik geniet er elk jaar van om de rode kleuren op en naast het veld hoog te houden", zegt Müller.
Technisch directeur Hasan Salihamidzic is trots dat zijn club het contract met Müller heeft verlengd. "Thomas Müller kan je je niet voorstellen zonder Bayern, en Bayern zonder Müller ook niet", zegt hij.
Volgens bestuursvoorzitter Oliver Kahn staat Müller symbool voor de Duitse club. "Hij draagt het wapen van de club in zijn hart. Hij is iemand die de leiding neemt en die in de kleedkamer een belangrijk figuur is. Voor Bayern is continuïteit heel belangrijk, dus we zijn blij dat we het contract met deze belangrijke speler hebben kunnen verlengen", aldus Kahn.
Landskampioen
Bayern kroonde zich onlangs voor de tiende keer op rij tot landskampioen in Duitsland en voor Müller was het al zijn elfde titel met de Duitse grootmacht. Hij is de eerste speler die elf Duitse titels op zijn naam schreef. Ook won hij twee keer de Champions League met Bayern.
Müller speelde tot nu toe 624 officiële wedstrijden voor Bayern. Daarin was hij goed voor 226 doelpunten en 242 assists.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
8 minuten geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
36 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
37 minuten geledenTUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.
38 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
8 uur geleden