Bayern verlengt contract met Müller tot 2024
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het contract met aanvaller Thomas Müller verlengd tot 2024. De 32-jarige Müller speelt al sinds 2000 voor de Duitse recordkampioen en tekende er in 2008 zijn eerste profcontract. "Ik ben erg blij dat ik mijn contract heb verlengd tot 2024. Het pad dat we sinds 2000 bewandelen is tot nu toe een fantastisch succesverhaal. Ik geniet er elk jaar van om de rode kleuren op en naast het veld hoog te houden", zegt Müller.
Technisch directeur Hasan Salihamidzic is trots dat zijn club het contract met Müller heeft verlengd. "Thomas Müller kan je je niet voorstellen zonder Bayern, en Bayern zonder Müller ook niet", zegt hij.
Volgens bestuursvoorzitter Oliver Kahn staat Müller symbool voor de Duitse club. "Hij draagt het wapen van de club in zijn hart. Hij is iemand die de leiding neemt en die in de kleedkamer een belangrijk figuur is. Voor Bayern is continuïteit heel belangrijk, dus we zijn blij dat we het contract met deze belangrijke speler hebben kunnen verlengen", aldus Kahn.
Landskampioen
Bayern kroonde zich onlangs voor de tiende keer op rij tot landskampioen in Duitsland en voor Müller was het al zijn elfde titel met de Duitse grootmacht. Hij is de eerste speler die elf Duitse titels op zijn naam schreef. Ook won hij twee keer de Champions League met Bayern.
Müller speelde tot nu toe 624 officiële wedstrijden voor Bayern. Daarin was hij goed voor 226 doelpunten en 242 assists.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
12 uur geleden