Bayern verlengt contract met Müller tot 2024
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft het contract met aanvaller Thomas Müller verlengd tot 2024. De 32-jarige Müller speelt al sinds 2000 voor de Duitse recordkampioen en tekende er in 2008 zijn eerste profcontract. "Ik ben erg blij dat ik mijn contract heb verlengd tot 2024. Het pad dat we sinds 2000 bewandelen is tot nu toe een fantastisch succesverhaal. Ik geniet er elk jaar van om de rode kleuren op en naast het veld hoog te houden", zegt Müller.
Technisch directeur Hasan Salihamidzic is trots dat zijn club het contract met Müller heeft verlengd. "Thomas Müller kan je je niet voorstellen zonder Bayern, en Bayern zonder Müller ook niet", zegt hij.
Volgens bestuursvoorzitter Oliver Kahn staat Müller symbool voor de Duitse club. "Hij draagt het wapen van de club in zijn hart. Hij is iemand die de leiding neemt en die in de kleedkamer een belangrijk figuur is. Voor Bayern is continuïteit heel belangrijk, dus we zijn blij dat we het contract met deze belangrijke speler hebben kunnen verlengen", aldus Kahn.
Landskampioen
Bayern kroonde zich onlangs voor de tiende keer op rij tot landskampioen in Duitsland en voor Müller was het al zijn elfde titel met de Duitse grootmacht. Hij is de eerste speler die elf Duitse titels op zijn naam schreef. Ook won hij twee keer de Champions League met Bayern.
Müller speelde tot nu toe 624 officiële wedstrijden voor Bayern. Daarin was hij goed voor 226 doelpunten en 242 assists.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
13 minuten geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
3 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
5 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
8 uur geleden