Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern vergroot zorgen Paris Saint-Germain in Champions League

Bayern vergroot zorgen Paris Saint-Germain in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zorgen van Paris Saint-Germain in de Champions League vergroot. De Duitse grootmacht bezorgde de landskampioen van Frankrijk al de derde nederlaag van het seizoen in de meest prestigieuze clubcompetitie van Europa: 1-0.

De Koreaan Kim Min-jae werd de matchwinner in München. De verdediger kopte in de 38e minuut van dichtbij raak nadat PSG een corner niet goed had weggewerkt. Kim was nooit eerder trefzeker in de Champions League.

De bezoekers eindigden het duel met tien man. Aanvaller Ousmane Dembélé kreeg na een klein uur zijn tweede gele kaart voor een onbesuisde tackle op Alphonso Davies.

Klassement

PSG staat nu op de 26e plaats van 36 ploegen. De nummers 25 tot en met 36 worden uitgeschakeld. Vorig seizoen reikte Paris Saint-Germain nog tot de laatste vier. In 2020 stond de Franse topclub in de finale. Bayern was toen te sterk, eveneens met 1-0.

Bayern, dat al twee nederlagen leed, staat op de elfde plaats. Zaterdag staat voor de ploeg uit München de topper tegen Borussia Dortmund op het programma.

Overwinning

Bayer Leverkusen, de kampioen van Duitsland, boekte een zeer overtuigende overwinning. Red Bull Salzburg werd op eigen veld met liefst 5-0 verslagen. Na een half uur was het al 3-0. Florian Wirtz nam twee doelpunten voor zijn rekening.

Het eveneens Duitse RB Leipzig verloor in Milaan met 1-0 van Internazionale. Het enige doelpunt kwam op naam van Castello Lukeba, die de bal in zijn eigen doel werkte. Stefan de Vrij claimde het doelpunt, maar hij was niet degene die de bal als laatst beroerde.

Meer uit Voetbal

Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

17 minuten geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

2 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

15 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

15 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

16 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

17 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

19 uur geleden