Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern vergroot zorgen Paris Saint-Germain in Champions League

Bayern vergroot zorgen Paris Saint-Germain in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de zorgen van Paris Saint-Germain in de Champions League vergroot. De Duitse grootmacht bezorgde de landskampioen van Frankrijk al de derde nederlaag van het seizoen in de meest prestigieuze clubcompetitie van Europa: 1-0.

De Koreaan Kim Min-jae werd de matchwinner in München. De verdediger kopte in de 38e minuut van dichtbij raak nadat PSG een corner niet goed had weggewerkt. Kim was nooit eerder trefzeker in de Champions League.

De bezoekers eindigden het duel met tien man. Aanvaller Ousmane Dembélé kreeg na een klein uur zijn tweede gele kaart voor een onbesuisde tackle op Alphonso Davies.

Klassement

PSG staat nu op de 26e plaats van 36 ploegen. De nummers 25 tot en met 36 worden uitgeschakeld. Vorig seizoen reikte Paris Saint-Germain nog tot de laatste vier. In 2020 stond de Franse topclub in de finale. Bayern was toen te sterk, eveneens met 1-0.

Bayern, dat al twee nederlagen leed, staat op de elfde plaats. Zaterdag staat voor de ploeg uit München de topper tegen Borussia Dortmund op het programma.

Overwinning

Bayer Leverkusen, de kampioen van Duitsland, boekte een zeer overtuigende overwinning. Red Bull Salzburg werd op eigen veld met liefst 5-0 verslagen. Na een half uur was het al 3-0. Florian Wirtz nam twee doelpunten voor zijn rekening.

Het eveneens Duitse RB Leipzig verloor in Milaan met 1-0 van Internazionale. Het enige doelpunt kwam op naam van Castello Lukeba, die de bal in zijn eigen doel werkte. Stefan de Vrij claimde het doelpunt, maar hij was niet degene die de bal als laatst beroerde.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

2 uur geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

5 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

6 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

6 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot begrijpt boosheid gepasseerde Salah

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.

10 uur geleden
Oud-voetballer Ibrahimovic een van de dragers olympische vlam

MILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.

11 uur geleden