Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-verdediger Hernández toch niet de cel in

Bayern-verdediger Hernández toch niet de cel in

MADRID (ANP) - Bayern München-verdediger Lucas Hernández hoeft toch niet de cel in. Een rechtbank in Madrid heeft de straf van zes maanden gevangenschap wegens het overtreden van een straatverbod omgezet in een voorwaardelijke straf met een looptijd van vier jaar en een geldboete. De Franse international was in beroep gegaan na zijn veroordeling.

Hernández en zijn partner Amelia de la Ossa Llorente werden na een heftige ruzie beiden veroordeeld voor huiselijk geweld. Dat gebeurde in de tijd dat de voetballer uitkwam voor Atlético Madrid. Het koppel kreeg een taakstraf en mocht elkaar gedurende zes maanden niet meer zien. Nadat beiden zich weer snel hadden verzoend, werden ze bij terugkeer van hun huwelijksreis opgepakt wegens overtreding van het contactverbod.

Hernández' vrouw ging vrijuit omdat ze op het moment dat ze werden aangehouden het vonnis nog niet had ontvangen. In Spanje blijft een straatverbod van kracht ook als de betrokkenen zich weer hebben verzoend, dit om er zeker van te zijn dat dat niet onder dwang is gebeurd.

Meer uit Voetbal

Oranje klopt Tunesië met 3-1 en treft Marokko in knock-outfase WK

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de knock-outfase op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Kansas City met 3-1 winnen van het al uitgeschakelde Tunesië.

5 minuten geleden
Depay evenaart met 112e interland Frank de Boer bij Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Memphis Depay is naast Frank de Boer gekomen op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de laatste groepswedstrijd van het WK tegen Tunesië als invaller in het veld voor Brian Brobbey en begon daarmee aan zijn 112e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

9 minuten geleden
Kluivert debuteert als invaller tegen Tunesië op WK voetbal

KANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft vrijdag zijn debuut gemaakt op het wereldkampioenschap voetbal. De 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth kwam in de derde groepswedstrijd tegen Tunesië in de 72e minuut in het veld voor Tijjani Reijnders.

10 minuten geleden
Van Hecke maakt zijn eerste doelpunt voor Oranje tegen Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De verdediger, die eerder deze maand de overstap maakte van Brighton & Hove Albion naar Tottenham Hotspur, kopte in de laatste groepswedstrijd op het WK in de 62e minuut uit een hoekschop de 3-1 binnen.

10 minuten geleden
Koeman op gelijke hoogte met Van Gaal als bondscoach van Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman zit tijdens de derde wedstrijd op het WK tegen Tunesië voor de 63e keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. Hij is op gelijke hoogte gekomen met Louis van Gaal, die Oranje eveneens 63 interlands onder zijn hoede had.

11 minuten geleden
Brobbey maakt derde doelpunt en is topscorer van Oranje op WK

KANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey heeft op het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn derde doelpunt gemaakt. De spits van Sunderland zorgde in de laatste groepswedstrijd tegen Tunesië in de zevende minuut voor de 2-0. De Tunesische verdediger Ellyes Skhiri opende in de derde minuut met een eigen doelpunt de score.

1 uur geleden
Advocaat vindt dat Curaçao zichzelf heeft overtroffen op WK

PHILADELPHIA (ANP) - Het elftal van Curaçao heeft zichzelf volgens bondscoach Dick Advocaat overtroffen. Dat zei hij na de uitschakeling op het WK na een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "Ze hebben keihard gewerkt. Ze mogen trots zijn op zichzelf. Ze hebben laten zien wat ze kunnen", zei de coach in Philadelphia.

2 uur geleden