Bayern-verdediger Boey weken langs de kant met hamstringblessure
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München moet het weken doen zonder vleugelverdediger Sacha Boey. De Fransman kampt met een hamstringblessure, zo meldt de club. De lijst met geblesseerden groeit daarmee bij de Duitse recordkampioen.
Naast Boey hebben ook Kingsley Coman, Serge Gnabry, Alphonso Davies en Konrad Laimer last van blessures.
Boey zal door zijn blessure in ieder geval een paar competitieduels missen, waaronder de wedstrijd tegen VfL Bochum zondag. Het Champions League-duel met Lazio op 5 maart is een twijfelgeval.
Bayern kent momenteel een lastige periode. In de competitie ging het met 3-0 onderuit bij koploper Bayer Leverkusen en uit bij Lazio werd met 1-0 verloren. De druk op coach Thomas Tuchel is daardoor toegenomen.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
8 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
12 uur geleden