Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern verbreekt samenwerking met Qatar Airways

Bayern verbreekt samenwerking met Qatar Airways

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de samenwerking met Qatar Airways verbroken. De Duitse grootmacht en de luchtvaartmaatschappij waren sinds 2018 aan elkaar verbonden.

Qatar Airways was een van de grootste sponsors van de Duitse landskampioen en werd beschouwd als een zogenoemde 'platinum partner'. De naam van de maatschappij stond ook op het shirt en de afgelopen jaren bezocht de club Qatar regelmatig voor een trainingskamp.

Onder de fans van Bayern heerste ontevredenheid over de samenwerking met Qatar Airways gezien de mensenrechtenkwesties in Qatar. Vorig jaar werd in dat land het WK gehouden en die toewijzing zorgde ook voor grote verontwaardiging en woede.

"Bayern München en Qatar Airways hebben succesvol samengewerkt en van elkaar geleerd. Daarvoor wil ik Akbar Al Baker, de baas van Qatar Airways, bedanken. We wensen alle medewerkers van Qatar Airways het allerbeste voor de toekomst", aldus Jan-Christian Dreesen, de CEO van de club.

Bayern pakte afgelopen seizoen tijdens de laatste speelronde de landstitel, ten koste van Borussia Dortmund.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

6 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

16 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

18 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

21 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

21 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

23 uur geleden