Bayern verbreekt samenwerking met Qatar Airways
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de samenwerking met Qatar Airways verbroken. De Duitse grootmacht en de luchtvaartmaatschappij waren sinds 2018 aan elkaar verbonden.
Qatar Airways was een van de grootste sponsors van de Duitse landskampioen en werd beschouwd als een zogenoemde 'platinum partner'. De naam van de maatschappij stond ook op het shirt en de afgelopen jaren bezocht de club Qatar regelmatig voor een trainingskamp.
Onder de fans van Bayern heerste ontevredenheid over de samenwerking met Qatar Airways gezien de mensenrechtenkwesties in Qatar. Vorig jaar werd in dat land het WK gehouden en die toewijzing zorgde ook voor grote verontwaardiging en woede.
"Bayern München en Qatar Airways hebben succesvol samengewerkt en van elkaar geleerd. Daarvoor wil ik Akbar Al Baker, de baas van Qatar Airways, bedanken. We wensen alle medewerkers van Qatar Airways het allerbeste voor de toekomst", aldus Jan-Christian Dreesen, de CEO van de club.
Bayern pakte afgelopen seizoen tijdens de laatste speelronde de landstitel, ten koste van Borussia Dortmund.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.
2 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - De voetballers van Zuid-Afrika hebben door visumproblemen vertraging opgelopen bij hun reis naar Mexico, waar ze de openingswedstrijd van het WK voetbal spelen. Zuid-Afrika speelt op 11 juni het eerste duel met gastland Mexico, dat het toernooi organiseert met de Verenigde Staten en Canada.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft volledig deelgenomen aan de eerste groepstraining van het Nederlands elftal voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De topscorer aller tijden van Oranje oefende voor 1500 toeschouwers in Zeist.
3 uur geledenGLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).
3 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
4 uur geleden