Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-trainer Tuchel houdt teenblessure over aan peptalk

Bayern-trainer Tuchel houdt teenblessure over aan peptalk

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel is dinsdag tijdens zijn peptalk voor het cruciale Champions League-duel met Lazio geblesseerd geraakt aan een teen. In zijn enthousiasme trapte de Duitser tegen een doos in de kleedkamer, waarna hij last kreeg van de teen. "Ik ben gelijk behandeld, maar durfde mijn schoen niet uit te doen, omdat ik bang was dat ik hem niet meer aan kreeg", zei Tuchel na de bevrijdende 3-0-zege.

Tuchel bracht de hele wedstrijd rustig zittend door op de bank van de dug-out. "De spelers moeten zich wel hebben afgevraagd waarom dat was", aldus de doorgaans fanatiek coachende trainer, die door aanhoudend tegenvallende resultaten al na dit seizoen vertrekt. Tuchel is nog geen jaar in dienst bij de Duitse recordkampioen.

Bayern kon het bereiken van de kwartfinales van de Champions League goed gebruiken. De vijf voorgaande duels leverden maar één zege op. De achterstand op Bundesliga-koploper Bayer Leverkusen is opgelopen tot 10 punten, waardoor Bayern de landstitel voor het eerst sinds 2012 aan een andere club lijkt te moeten laten.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Oranje loten Frankrijk in kwalificatie voor WK 2027

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.

7 minuten geleden
Trainer (44) overlijdt tijdens voetbalwedstrijd in Servië

LUCANI (ANP/DPA) - De hoogste Servische voetbalcompetitie Superliga is maandagavond opgeschrikt door een sterfgeval tijdens een wedstrijd. FK Radnicki- trainer Mladen Zizovic (44) zakte tijdens de wedstrijd in elkaar en overleed kort daarna, meldden Servische media. De wedstrijd tussen FK Mladost Lucani en FK Radnicki vond plaats in het Servische Lucani, zo'n 160 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Belgrado.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verwacht 'hele mooie pot' bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.

16 uur geleden
Van Dijk voor vijfde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

ZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.

20 uur geleden
PEC Zwolle hekelt gedrag supporters na vernielingen in Nijverdal

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.

1 dag geleden
Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen en investeert flink

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.

1 dag geleden
AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

1 dag geleden