Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-trainer Tuchel baalt van 'slapstick' na nederlaag bij Lazio

Bayern-trainer Tuchel baalt van 'slapstick' na nederlaag bij Lazio

ROME (ANP) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg na de verloren eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Lazio (1-0). "Het was een beetje slapstick", zei de coach over de tweede helft.

"In de eerste helft hadden we op voorsprong moeten komen", zei Tuchel op streamingplatform DAZN. "We hadden drie grote kansen, die moet je maken." De tweede helft werd "opnieuw gekenmerkt door onzekerheid".

"We hebben veel individuele fouten gemaakt en we kregen uit het niets een penalty en een rode kaart tegen", voegde hij op de persconferentie toe. "We hebben er alles aan gedaan om dit duel te verliezen, een wedstrijd die we in handen hadden."

Ciro Immobile maakte in het Stadio Olimpico de enige treffer vanaf de strafschopstip. Dayot Upamecano van Bayern kreeg de rode kaart. Lazio en Bayern spelen de terugwedstrijd op 5 maart in München.

Meer uit Voetbal

Bij Ajax vertrokken Farioli wordt coach van FC Porto

PORTO (ANP) - Francesco Farioli (36) wordt trainer van FC Porto. Dat heeft de club via de eigen media bekendgemaakt.

1 uur geleden
Bayern-speler Musiala waarschijnlijk vijf maanden aan de kant

ATLANTA (ANP/DPA) - Jamal Musiala (22) staat waarschijnlijk vijf maanden aan de kant met een kuitbeenblessure. De aanvaller van Bayern München liep die kwetsuur op bij het WK voor clubs in de kwartfinale tegen Paris Saint-Germain. Musiala kwam vlak voor rust hard in botsing met de Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma van PSG. Zowel Musiala als Donnarumma was aangedaan door het incident.

3 uur geleden
Wiegman hoopt dat Engeland tegen Nederland beter speelt

ZÜRICH (ANP) - Sarina Wiegman vindt dat Engeland "beter moet spelen" en "vaster aan de bal moet zijn" om tegen Nederland een goede kans te maken. Dit zei de bondscoach van Engeland na de 2-1-nederlaag in de eerste groepswedstrijd van het EK tegen Frankrijk. "Natuurlijk zijn we gefrustreerd, want we hebben een heel goede voorbereiding gehad. Maar dat is nooit een garantie dat je de wedstrijd wint", aldus de Nederlandse coach, die in 2017 met Oranje Europees kampioen werd.

4 uur geleden
Real Madrid na hectische blessuretijd naar halve finale WK

NEW YORK (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WK voetbal voor clubteams. Het team van trainer Xabi Alonso won in New York in de kwartfinales met 3-2 van de Duitse ploeg Borussia Dortmund. Paris Saint-Germain is in de halve finale de tegenstander.

11 uur geleden
Titelverdediger Engeland verliest van Frankrijk op EK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Titelverdediger Engeland heeft op het EK in Zwitserland in de eerste groepswedstrijd al een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van bondscoach Sarina Wiegman verloor in Stadion Letzigrund in Zürich met 2-1 van een technisch superieur Frankrijk.

14 uur geleden
Paris Saint-Germain naar halve finale WK clubs na zege op Bayern

ATLANTA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de halve finale van het WK voor clubteams in de Verenigde Staten bereikt. De winnaar van de Champions League van afgelopen seizoen versloeg in het Mercedes-Benz Stadium in Atlanta Bayern München met 2-0. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten.

17 uur geleden
Voetbalsters beginnen met gewenste ruime zege op Wales aan EK

LUZERN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben na een moeizame eerste helft overtuigend gewonnen van Wales bij de start van het EK in Zwitserland: 3-0. Vivianne Miedema bewees de Europees kampioen van 2017 vlak voor rust een grote dienst met haar honderdste interlandtreffer. In de tweede helft voetbalde Oranje makkelijker en waren Victoria Pelova en Esmee Brugts trefzeker.

17 uur geleden