Bayern-trainer Nagelsmann ontloopt schorsing na woede-uitbarsting
FRANKFURT (ANP) - Trainer Julian Nagelsmann van Bayern München is niet geschorst voor zijn woede-uitbarsting na de nederlaag bij Borussia Mönchengladbach (3-2) van zaterdag. Daardoor kan de 35-jarige Duitser zijn elftal gewoon coachen in de topper tegen 1. FC Union Berlin van zondag. Nagelsmann heeft van de Duitse voetbalbond DFB alleen een boete van 50.000 euro gekregen.
De DFB legde geen schorsing op omdat Nagelsmann nog niet eerder was gestraft voor wangedrag. Ook heeft de bond mee laten wegen dat de trainer zich al snel verontschuldigde voor zijn gedrag.
De trainer van de landskampioen was na het duel met Gladbach woedend vanwege de rode kaart die de scheidsrechter al in de 8e minuut had getrokken voor verdediger Dayot Upamecano. "Dit is een grap, hij wil me voor de gek houden", riep Nagelsmann, voordat hij de kleedkamer van de scheidsrechters in liep om verhaal te halen. De trainer vloekte ook hardop toen hij in het bijzijn van de media de ruimte weer verliet.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB volgens NAC bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
13 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
17 uur geleden