Bayern-trainer Nagelsmann ontloopt schorsing na woede-uitbarsting
FRANKFURT (ANP) - Trainer Julian Nagelsmann van Bayern München is niet geschorst voor zijn woede-uitbarsting na de nederlaag bij Borussia Mönchengladbach (3-2) van zaterdag. Daardoor kan de 35-jarige Duitser zijn elftal gewoon coachen in de topper tegen 1. FC Union Berlin van zondag. Nagelsmann heeft van de Duitse voetbalbond DFB alleen een boete van 50.000 euro gekregen.
De DFB legde geen schorsing op omdat Nagelsmann nog niet eerder was gestraft voor wangedrag. Ook heeft de bond mee laten wegen dat de trainer zich al snel verontschuldigde voor zijn gedrag.
De trainer van de landskampioen was na het duel met Gladbach woedend vanwege de rode kaart die de scheidsrechter al in de 8e minuut had getrokken voor verdediger Dayot Upamecano. "Dit is een grap, hij wil me voor de gek houden", riep Nagelsmann, voordat hij de kleedkamer van de scheidsrechters in liep om verhaal te halen. De trainer vloekte ook hardop toen hij in het bijzijn van de media de ruimte weer verliet.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
3 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geleden