Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-trainer Flick ziet geen excuus in rommelige aanloop WK

Bayern-trainer Flick ziet geen excuus in rommelige aanloop WK

AL-RAYYAN (ANP) - Bayern München beleefde een allesbehalve soepele voorbereiding op het WK voor clubs in Qatar, maar trainer Hansi Flick wil zich daar niet achter verschuilen. "Het was zonder twijfel geen ideale aanloop. Maar we zijn veilig aangekomen, er zijn geen excuses", zei Flick in het stadion van Al-Rayyan, waar de winnaar van de Champions League het maandag opneemt tegen de Afrikaanse clubkampioen Al Ahly uit Egypte.

Bayern wilde vrijdagavond na de met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Hertha BSC in Berlijn direct richting Qatar vliegen. Vanwege een nachtelijk vliegverbod op de luchthaven in de Duitse hoofdstad kreeg het vliegtuig met daarin de selectie van Flick rond middernacht geen toestemming om te vertrekken. Pas na uren wachten kon Bayern München eindelijk naar Qatar vliegen. "De verantwoordelijken beseffen niet wat ze onze ploeg hebben aangedaan", mopperde Bayern-voorzitter Karl-Heinz Rummenigge.

Flick wilde zich er niet druk om maken. "Dat is verleden tijd. We zijn er nu en we gaan ons voorbereiden op de wedstrijd van maandag." Onder leiding van de 55-jarige Flick pakte Bayern vorig seizoen de 'dubbel' in eigen land (landstitel en beker) en won het de Champions League. De 'Rekordmeister' veroverde begin dit seizoen ook de Duitse en Europese Supercup. "We hebben samen vijf prijzen gewonnen, maar als topsporter stel je je zelf altijd nieuwe doelen. Nu willen we ook dit WK winnen."

Meer uit Voetbal

Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

1 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

1 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

2 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

3 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

3 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

3 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

4 uur geleden