Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-trainer Flick ziet geen excuus in rommelige aanloop WK

Bayern-trainer Flick ziet geen excuus in rommelige aanloop WK

AL-RAYYAN (ANP) - Bayern München beleefde een allesbehalve soepele voorbereiding op het WK voor clubs in Qatar, maar trainer Hansi Flick wil zich daar niet achter verschuilen. "Het was zonder twijfel geen ideale aanloop. Maar we zijn veilig aangekomen, er zijn geen excuses", zei Flick in het stadion van Al-Rayyan, waar de winnaar van de Champions League het maandag opneemt tegen de Afrikaanse clubkampioen Al Ahly uit Egypte.

Bayern wilde vrijdagavond na de met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Hertha BSC in Berlijn direct richting Qatar vliegen. Vanwege een nachtelijk vliegverbod op de luchthaven in de Duitse hoofdstad kreeg het vliegtuig met daarin de selectie van Flick rond middernacht geen toestemming om te vertrekken. Pas na uren wachten kon Bayern München eindelijk naar Qatar vliegen. "De verantwoordelijken beseffen niet wat ze onze ploeg hebben aangedaan", mopperde Bayern-voorzitter Karl-Heinz Rummenigge.

Flick wilde zich er niet druk om maken. "Dat is verleden tijd. We zijn er nu en we gaan ons voorbereiden op de wedstrijd van maandag." Onder leiding van de 55-jarige Flick pakte Bayern vorig seizoen de 'dubbel' in eigen land (landstitel en beker) en won het de Champions League. De 'Rekordmeister' veroverde begin dit seizoen ook de Duitse en Europese Supercup. "We hebben samen vijf prijzen gewonnen, maar als topsporter stel je je zelf altijd nieuwe doelen. Nu willen we ook dit WK winnen."

Meer uit Voetbal

Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

15 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

15 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

17 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

19 uur geleden
FC Utrecht neemt afscheid van Finnsson, Van de Haar en Jenner

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.

19 uur geleden
Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

21 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

22 uur geleden