Bayern-trainer Flick wijt eerste nederlaag aan gemiste kansen
MÜNCHEN (ANP) - Ondanks de nederlaag in eigen stadion tegen Paris Saint-Germain (2-3) vertrouwt trainer Hansi Flick erop dat Bayern München zich volgende week plaatst voor de halve finales van de Champions League. De titelhouder in het belangrijkste Europese bekertoernooi creëerde in München een groot aantal kansen. De afwezigheid van de geblesseerde topschutter Robert Lewandowski liet zich echter voelen.
"Dit is een zeer ongelukkige nederlaag", zei Flick. "PSG was bijzonder efficiënt en scoorde uit slechts een paar kansen drie keer. Wij domineerden de wedstrijd, hadden 31 schoten op doel. We speelden indrukwekkend. Helaas waren we voor het doel niet klinisch en efficiënt genoeg. Het team heeft 90 minuten lang gevochten op het veld en niet opgegeven. We hebben volgende week nog een wedstrijd in Parijs en we gaan er alles aan doen om daar een positief resultaat te behalen. We willen naar de halve finales, deze uitslag verandert daar niets aan."
Flick moest zijn eerste nederlaag in de Champions League incasseren. Onder zijn leiding had de Duitse kampioen hiervoor vijftien keer gewonnen en één keer gelijkgespeeld. Acht maanden geleden was Bayern München in de finale van de Champions League met 1-0 te sterk voor PSG.
Flick moest voor rust al twee keer wisselen. Verdediger Niklas Süle en middenvelder Leon Goretzka liepen beiden een spierblessure op. Onduidelijk is hoe lang ze zijn uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
1 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
13 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
1 dag geleden