Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-trainer Flick wijt eerste nederlaag aan gemiste kansen

Bayern-trainer Flick wijt eerste nederlaag aan gemiste kansen

MÜNCHEN (ANP) - Ondanks de nederlaag in eigen stadion tegen Paris Saint-Germain (2-3) vertrouwt trainer Hansi Flick erop dat Bayern München zich volgende week plaatst voor de halve finales van de Champions League. De titelhouder in het belangrijkste Europese bekertoernooi creëerde in München een groot aantal kansen. De afwezigheid van de geblesseerde topschutter Robert Lewandowski liet zich echter voelen.

"Dit is een zeer ongelukkige nederlaag", zei Flick. "PSG was bijzonder efficiënt en scoorde uit slechts een paar kansen drie keer. Wij domineerden de wedstrijd, hadden 31 schoten op doel. We speelden indrukwekkend. Helaas waren we voor het doel niet klinisch en efficiënt genoeg. Het team heeft 90 minuten lang gevochten op het veld en niet opgegeven. We hebben volgende week nog een wedstrijd in Parijs en we gaan er alles aan doen om daar een positief resultaat te behalen. We willen naar de halve finales, deze uitslag verandert daar niets aan."

Flick moest zijn eerste nederlaag in de Champions League incasseren. Onder zijn leiding had de Duitse kampioen hiervoor vijftien keer gewonnen en één keer gelijkgespeeld. Acht maanden geleden was Bayern München in de finale van de Champions League met 1-0 te sterk voor PSG.

Flick moest voor rust al twee keer wisselen. Verdediger Niklas Süle en middenvelder Leon Goretzka liepen beiden een spierblessure op. Onduidelijk is hoe lang ze zijn uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

3 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

4 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

4 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

5 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

5 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

5 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

5 uur geleden