Bayern-trainer Flick wijt eerste nederlaag aan gemiste kansen
MÜNCHEN (ANP) - Ondanks de nederlaag in eigen stadion tegen Paris Saint-Germain (2-3) vertrouwt trainer Hansi Flick erop dat Bayern München zich volgende week plaatst voor de halve finales van de Champions League. De titelhouder in het belangrijkste Europese bekertoernooi creëerde in München een groot aantal kansen. De afwezigheid van de geblesseerde topschutter Robert Lewandowski liet zich echter voelen.
"Dit is een zeer ongelukkige nederlaag", zei Flick. "PSG was bijzonder efficiënt en scoorde uit slechts een paar kansen drie keer. Wij domineerden de wedstrijd, hadden 31 schoten op doel. We speelden indrukwekkend. Helaas waren we voor het doel niet klinisch en efficiënt genoeg. Het team heeft 90 minuten lang gevochten op het veld en niet opgegeven. We hebben volgende week nog een wedstrijd in Parijs en we gaan er alles aan doen om daar een positief resultaat te behalen. We willen naar de halve finales, deze uitslag verandert daar niets aan."
Flick moest zijn eerste nederlaag in de Champions League incasseren. Onder zijn leiding had de Duitse kampioen hiervoor vijftien keer gewonnen en één keer gelijkgespeeld. Acht maanden geleden was Bayern München in de finale van de Champions League met 1-0 te sterk voor PSG.
Flick moest voor rust al twee keer wisselen. Verdediger Niklas Süle en middenvelder Leon Goretzka liepen beiden een spierblessure op. Onduidelijk is hoe lang ze zijn uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
43 seconden geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
11 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
15 minuten geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
6 uur geleden