Bayern-topman heeft vertrouwen in Flick
MÜNCHEN (ANP) - Bestuursvoorzitter Karl-Heinz Rummenigge van Bayern München denkt erover om interim-trainer Hansi Flick tot de zomer de leiding over het eerste elftal te geven. "Hansi heeft ons vertrouwen. Ik ben ervan overtuigd dat hij dat zal waarmaken", zei Rummenigge tegen tv-zender Sky vooraf aan het duel in de Champions League met Tottenham Hotspur. Bayern won de wedstrijd met 3-1.
Ook aanvoerder Manuel Neuer schaarde zich achter de interim-trainer. "Tot nu toe loopt alles in de ploeg super, zijn werkwijze past bij ons. Daarom zijn we allemaal positief over de situatie van de trainer positief."
Rummenigge had eerder op de dag nog toegezegd dat Bayern voor de kerst beslist over de positie van Flick, die de leiding overnam na het ontslag van trainer Niko Kovac. Flick begon goed met vier zeges op rij. De laatste twee duels verloor Bayern echter. In de Champions League won de Duitse kampioen alle groepswedstrijden.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
56 minuten geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege geboekt bij Brentford. De formatie van trainer Andoni Iraola won in Londen met 2-1 dankzij twee treffers in het laatste halfuur. De thuisploeg eindigde het duel met negen man. Oranje-international Jeremie Frimpong liep een blessure op tijdens een korte invalbeurt.
58 minuten geledenBERLIJN (ANP) - Borussia Dortmund heeft ondanks puntenverlies in de uitwedstrijd bij Union Berlin de koppositie in de Bundesliga veroverd. De ploeg van Oranje-international Joey Veerman, die de hele wedstrijd op de bank zat, bleef in Berlijn steken op 0-0.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Coach José Mourinho van Real Madrid heeft diep respect voor Vinícius Júnior, de Braziliaanse sterspeler die in Spanje vaak mikpunt is van racistische beledigingen.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - SC Heerenveen heeft de thuiswedstrijd tegen Excelsior met 4-0 gewonnen. De club passeerde de tegenstander uit Rotterdam op de ranglijst.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid eist dat Javier Tebas aftreedt als voorzitter van de Spaanse voetbalcompetitie La Liga en vicevoorzitter van de Spaanse voetbalbond. De topbestuurder vergeleek de propagandamethoden van Real onlangs met die van het naziregime in de Tweede Wereldoorlog.
1 dag geledenSPLIT (ANP) - De Kroatische voetbalbond onderzoekt welke supporters van Hajduk Split zich donderdag hebben misdragen rond en tijdens het thuisduel met Ajax in de Conference League. "We blijven ons inzetten voor een voetbalwereld waarin geen plaats is voor racisme, antisemitisme, discriminatie of enige andere vorm van haat", laat de bond in een statement weten.
1 dag geleden