Bayern-topman heeft vertrouwen in Flick
MÜNCHEN (ANP) - Bestuursvoorzitter Karl-Heinz Rummenigge van Bayern München denkt erover om interim-trainer Hansi Flick tot de zomer de leiding over het eerste elftal te geven. "Hansi heeft ons vertrouwen. Ik ben ervan overtuigd dat hij dat zal waarmaken", zei Rummenigge tegen tv-zender Sky vooraf aan het duel in de Champions League met Tottenham Hotspur. Bayern won de wedstrijd met 3-1.
Ook aanvoerder Manuel Neuer schaarde zich achter de interim-trainer. "Tot nu toe loopt alles in de ploeg super, zijn werkwijze past bij ons. Daarom zijn we allemaal positief over de situatie van de trainer positief."
Rummenigge had eerder op de dag nog toegezegd dat Bayern voor de kerst beslist over de positie van Flick, die de leiding overnam na het ontslag van trainer Niko Kovac. Flick begon goed met vier zeges op rij. De laatste twee duels verloor Bayern echter. In de Champions League won de Duitse kampioen alle groepswedstrijden.
Meer uit Voetbal
COVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink van de Nederlandse voetbalsters is niet van plan om veel veranderingen aan te brengen in zijn basisopstelling voor de returnwedstrijd tegen Hongarije van dinsdag. Oranje won vrijdag in Hongarije het eerste duel in de play-offs voor WK-kwalificatie met grote cijfers (0-8).
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.
21 uur geleden