Bayern-speler Davies benadrukt dat hij geen hartprobleem heeft
MÜNCHEN (ANP) - Voetballer Alphonso Davies van Bayern München benadrukt dat hij geen hartprobleem heeft. De Canadees hoopt volgende maand zijn rentree te maken bij de Duitse topclub.
De 21-jarige vleugelverdediger kwam op 17 december voor het laatst in actie. Nadat hij positief was getest op het coronavirus kreeg hij een ontstoken hartspier. Hij pakte deze week weer voorzichtig de training op.
"Ik ben blij dat ik terug ben. Het herstel verloopt goed. Ik heb geen problemen met mijn spieren en mijn hart, maar ik ben nog niet 100 procent fit", meldt Davies op de website van Bayern. "Ik ben vooral blij dat ik weer kan trainen."
Trainer Julian Nagelsmann van de Beierse club hoopt dat Davies weer beschikbaar is voor de return in de kwartfinales van de Champions League op 12 april tegen Villarreal.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
3 uur geleden