Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-speler Davies benadrukt dat hij geen hartprobleem heeft

Bayern-speler Davies benadrukt dat hij geen hartprobleem heeft

MÜNCHEN (ANP) - Voetballer Alphonso Davies van Bayern München benadrukt dat hij geen hartprobleem heeft. De Canadees hoopt volgende maand zijn rentree te maken bij de Duitse topclub.

De 21-jarige vleugelverdediger kwam op 17 december voor het laatst in actie. Nadat hij positief was getest op het coronavirus kreeg hij een ontstoken hartspier. Hij pakte deze week weer voorzichtig de training op.

"Ik ben blij dat ik terug ben. Het herstel verloopt goed. Ik heb geen problemen met mijn spieren en mijn hart, maar ik ben nog niet 100 procent fit", meldt Davies op de website van Bayern. "Ik ben vooral blij dat ik weer kan trainen."

Trainer Julian Nagelsmann van de Beierse club hoopt dat Davies weer beschikbaar is voor de return in de kwartfinales van de Champions League op 12 april tegen Villarreal.

Meer uit Voetbal

Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

16 minuten geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

24 minuten geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

1 uur geleden
Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

3 uur geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

4 uur geleden
Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

5 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

5 uur geleden