Bayern positief over Alaba maar vreest vertrek Thiago
LISSABON (ANP) - Voorzitter Karl-Heinz Rummenigge hoopt dat David Alaba zijn toekomst aan Bayern München verbindt. "We werken aan een oplossing", zei hij dinsdag tijdens een persconferentie in de aanloop naar de kwartfinale van de Champions League tegen FC Barcelona.
Alaba staat nog een jaar onder contract bij Bayern München. Hij heeft zijn verbintenis nog steeds niet verlengd. Bayern München wil de verdediger uit Oostenrijk volgend jaar niet transfervrij laten vertrekken.
Rummenigge vreest wel voor een vertrek van Thiago Alcantara, die eveneens nog maar een jaar bij Bayern München onder contract staat. De Spaanse middenvelder staat in de belangstelling van Liverpool. "We weten dat hij iets nieuws wil", zei de voorzitter. "Bij het juiste bedrag werken we mee."
Bayern München stuit vrijdag op Barcelona in de kwartfinale van de Champions League.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
27 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
1 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
19 uur geleden