Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern positief over Alaba maar vreest vertrek Thiago

Bayern positief over Alaba maar vreest vertrek Thiago

LISSABON (ANP) - Voorzitter Karl-Heinz Rummenigge hoopt dat David Alaba zijn toekomst aan Bayern München verbindt. "We werken aan een oplossing", zei hij dinsdag tijdens een persconferentie in de aanloop naar de kwartfinale van de Champions League tegen FC Barcelona.

Alaba staat nog een jaar onder contract bij Bayern München. Hij heeft zijn verbintenis nog steeds niet verlengd. Bayern München wil de verdediger uit Oostenrijk volgend jaar niet transfervrij laten vertrekken.

Rummenigge vreest wel voor een vertrek van Thiago Alcantara, die eveneens nog maar een jaar bij Bayern München onder contract staat. De Spaanse middenvelder staat in de belangstelling van Liverpool. "We weten dat hij iets nieuws wil", zei de voorzitter. "Bij het juiste bedrag werken we mee."

Bayern München stuit vrijdag op Barcelona in de kwartfinale van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk baalt van tegentreffer uit hoekschop

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk baalde dat het Nederlands elftal ook tijdens het gewonnen groepsduel met Tunesië (3-1) een doelpunt na een hoekschop moest incasseren. "Weer een tegentreffer na een spelhervatting", mopperde de aanvoerder. "Ik werd opnieuw geblokt, dat moeten we beter doen."

46 minuten geleden
Koeman: slordige momenten kunnen Oranje de kop kosten

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman benadrukte dat het Nederlands elftal tegen Marokko beter moet spelen dan in de poule van het WK. "Ik zag slordige momenten die je de kop kunnen kosten", zei de bondscoach na een zege op Tunesië (3-1) in de laatste groepswedstrijd in Kansas City.

48 minuten geleden
Japan en Zweden spelen gelijk en bereiken knock-outfase op WK

DALLAS (ANP) - Japan en Zweden hebben zich op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales geplaatst. De landen speelden in Dallas met 1-1 tegen elkaar gelijk en eindigden in groep F respectievelijk als tweede en derde achter het Nederlands elftal.

1 uur geleden
Oranje klopt Tunesië met 3-1 en treft Marokko in knock-outfase WK

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de knock-outfase op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Kansas City met 3-1 winnen van het al uitgeschakelde Tunesië.

1 uur geleden
Depay evenaart met 112e interland Frank de Boer bij Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Memphis Depay is naast Frank de Boer gekomen op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de laatste groepswedstrijd van het WK tegen Tunesië als invaller in het veld voor Brian Brobbey en begon daarmee aan zijn 112e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

1 uur geleden
Kluivert debuteert als invaller tegen Tunesië op WK voetbal

KANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft vrijdag zijn debuut gemaakt op het wereldkampioenschap voetbal. De 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth kwam in de derde groepswedstrijd tegen Tunesië in de 72e minuut in het veld voor Tijjani Reijnders.

1 uur geleden
Van Hecke maakt zijn eerste doelpunt voor Oranje tegen Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De verdediger, die eerder deze maand de overstap maakte van Brighton & Hove Albion naar Tottenham Hotspur, kopte in de laatste groepswedstrijd op het WK in de 62e minuut uit een hoekschop de 3-1 binnen.

1 uur geleden