Bayern ook met tien man te sterk voor Fürth
FÜRTH (ANP) - Bayern München heeft vrijdag een zege geboekt bij Greuther Fürth. De ploeg van coach Julian Nagelsmann won met 3-1, hoewel het vanaf de 49e minuut nog maar met tien spelers in het veld stond. De Franse international Benjamin Pavard kreeg rood na een overtreding. Bayern leidde op dat moment al met 2-0.
Na tien minuten was de ploeg aan de leiding gekomen door een doelpunt van Thomas Müller. Dat betekende dat de Zuid-Duitse club voor de 53e keer op rij ten minste een doelpunt heeft gemaakt in een competitieduel. Alleen Bayern zelf zette ooit een langere reeks neer: van april 2012 tot maart 2014 met 65 duels waarin de ploeg tot scoren kwam. De huidige serie begon in februari 2020.
Na een half uur verdubbelde Joshua Kimmich de voorsprong. Kort na rust verdween Pavard van het veld waarna een eigen doelpunt van Sebastian Griesbeck voorkwam dat het nog spannend kon worden in Fürth. Pas in de 88e minuut deed de thuisclub wat terug via de Zwitser Cédric Itten: 1-3.
Bayern München voert de Bundesliga aan met 16 punten uit zes duels. VfL Wolfsburg volgt met 13 punten. De ploeg van coach Mark van Bommel gaat zaterdag op bezoek bij 1899 Hoffenheim. Bij Fürth hadden Jetro Willems en Nick Viergever een basisplaats. De promovendus staat onderaan met pas 1 punt.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
1 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
3 uur geleden