Bayern ook met tien man te sterk voor Fürth
FÜRTH (ANP) - Bayern München heeft vrijdag een zege geboekt bij Greuther Fürth. De ploeg van coach Julian Nagelsmann won met 3-1, hoewel het vanaf de 49e minuut nog maar met tien spelers in het veld stond. De Franse international Benjamin Pavard kreeg rood na een overtreding. Bayern leidde op dat moment al met 2-0.
Na tien minuten was de ploeg aan de leiding gekomen door een doelpunt van Thomas Müller. Dat betekende dat de Zuid-Duitse club voor de 53e keer op rij ten minste een doelpunt heeft gemaakt in een competitieduel. Alleen Bayern zelf zette ooit een langere reeks neer: van april 2012 tot maart 2014 met 65 duels waarin de ploeg tot scoren kwam. De huidige serie begon in februari 2020.
Na een half uur verdubbelde Joshua Kimmich de voorsprong. Kort na rust verdween Pavard van het veld waarna een eigen doelpunt van Sebastian Griesbeck voorkwam dat het nog spannend kon worden in Fürth. Pas in de 88e minuut deed de thuisclub wat terug via de Zwitser Cédric Itten: 1-3.
Bayern München voert de Bundesliga aan met 16 punten uit zes duels. VfL Wolfsburg volgt met 13 punten. De ploeg van coach Mark van Bommel gaat zaterdag op bezoek bij 1899 Hoffenheim. Bij Fürth hadden Jetro Willems en Nick Viergever een basisplaats. De promovendus staat onderaan met pas 1 punt.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
49 minuten geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
11 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
18 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden