Bayern ook met tien man te sterk voor Fürth
FÜRTH (ANP) - Bayern München heeft vrijdag een zege geboekt bij Greuther Fürth. De ploeg van coach Julian Nagelsmann won met 3-1, hoewel het vanaf de 49e minuut nog maar met tien spelers in het veld stond. De Franse international Benjamin Pavard kreeg rood na een overtreding. Bayern leidde op dat moment al met 2-0.
Na tien minuten was de ploeg aan de leiding gekomen door een doelpunt van Thomas Müller. Dat betekende dat de Zuid-Duitse club voor de 53e keer op rij ten minste een doelpunt heeft gemaakt in een competitieduel. Alleen Bayern zelf zette ooit een langere reeks neer: van april 2012 tot maart 2014 met 65 duels waarin de ploeg tot scoren kwam. De huidige serie begon in februari 2020.
Na een half uur verdubbelde Joshua Kimmich de voorsprong. Kort na rust verdween Pavard van het veld waarna een eigen doelpunt van Sebastian Griesbeck voorkwam dat het nog spannend kon worden in Fürth. Pas in de 88e minuut deed de thuisclub wat terug via de Zwitser Cédric Itten: 1-3.
Bayern München voert de Bundesliga aan met 16 punten uit zes duels. VfL Wolfsburg volgt met 13 punten. De ploeg van coach Mark van Bommel gaat zaterdag op bezoek bij 1899 Hoffenheim. Bij Fürth hadden Jetro Willems en Nick Viergever een basisplaats. De promovendus staat onderaan met pas 1 punt.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is gestegen naar de derde plaats in de Eredivisie na een 4-0-overwinning op Sparta Rotterdam. Met nog één speelronde te gaan heeft Twente 58 punten, 2 punten meer dan nummer 4 NEC en 3 meer dan Ajax, dat vijfde staat. De derde plaats geeft aan het eind van het seizoen recht op een plek in de voorrondes van de Champions League.
1 uur geleden