Bayern neemt Spaanse middenvelder Roca over van Espanyol
MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern heeft de Spanjaard Marc Roca overgenomen van Espanyol. De 23-jarige verdedigende middenvelder heeft een contract voor vijf seizoenen ondertekend.
"Voor mij komt een droom uit. Naar mijn mening is FC Bayern de beste club ter wereld met een rijke traditie. Ik ben erg blij om deze geweldige club te vertegenwoordigen", aldus Roca, die 121 duels speelde voor Espanyol en daarin drie keer trefzeker was. Vorig jaar won hij met Jong Spanje de Europese titel.
Bayern zag onlangs Thiago Alcántara vertrekken naar Liverpool.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
13 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
14 uur geleden