'Bayern neemt Sané over van Manchester City'
LONDEN (ANP) - Bayern München neemt aanvaller Leroy Sané over van Manchester City. Dat meldt het Engels Sky Sports. Met de overgang zou een bedrag van ruim vijftig miljoen euro gepaard gaan. Die som komt nog aanzienlijk hoger te liggen, als de Duits international veel speelt en bijdraagt aan het winnen van prijzen van de landskampioen.
Sané gaat een contract voor 5 jaar tekenen. Vorig seizoen wilde Bayern hem al in huis halen, maar de onderhandelingen werden afgebroken nadat de speler zwaar geblesseerd raakte. City werd als kampioen van Engeland vorige week onttroond door Liverpool.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Cole Palmer heeft zijn toekomst verbonden aan Chelsea. De 24-jarige middenvelder verlengde zijn contract met de Londense club tot de zomer van 2034. Palmer kwam in 2023 over van Manchester City en was sindsdien in 138 wedstrijden 91 keer direct betrokken bij een doelpunt.
28 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
16 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.
16 uur geledenFELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.
16 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Het nationale voetbalelftal van Servië moet de volgende thuiswedstrijd spelen zonder publiek. De Europese voetbalbond UEFA bestraft het land vanwege "racistisch en/of discriminerend" gedrag van Servische supporters tijdens de Nations League-wedstrijden tegen het Nederlands elftal en Griekenland. Ook moet de Servische voetbalbond FFS om die reden een boete van 50.000 euro betalen, meldt de UEFA vrijdag.
18 uur geledenFELCSÚT (ANP) - Daniëlle van de Donk speelt tegen Hongarije haar 175e wedstrijd in het shirt van het Nederlands elftal. De 35-jarige middenveldster begint het duel in de play-offs voor WK-kwalificatie in de basis. Van de Donk maakte in december 2010 haar debuut voor Oranje.
18 uur geleden