Bayern München zonder zieke Süle in return tegen Villarreal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München mist verdediger Niklas Süle in de return tegen Villarreal in de kwartfinales van de Champions League. De Duitser is nog steeds ziek en ontbreekt daardoor, net als zaterdag in de met 1-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen FC Augsburg. Bayern moet dinsdagavond voor eigen publiek de nederlaag van vorige week in Spanje (1-0) zien weg te werken.
Oranje-international Arnaut Danjuma Groeneveld maakte vroeg in die wedstrijd het enige doelpunt. "Er staat veel op het spel, we moeten daarom alles geven", zei trainer Julian Nagelsmann van Bayern over de return. "We kunnen Villarreal niet de tijd geven om in het ritme te komen. Het moet voor hen vervelend zijn om tegen ons te spelen. We kunnen er heel lang over praten, maar we moeten gewoon zorgen dat we dinsdagavond doen wat we moeten doen. We willen allemaal door naar de halve finales."
Nagelsmann mist naast de zieke Süle ook de geblesseerde Corentin Tolisso, Eric Maxim Choupo-Moting en Bouna Sarr.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
9 uur geleden